Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat We Happy Few

Australia banuje Kingdom Come Deliverance za przemoc w scenach seksu [Aktualizacja]

Entelarmer, 21 sierpnia 2019, 21:38

Kolejne tytuły trafiły na listę gier zakazanych w Australii. Tym razem oberwało się Kingdom Come: Deliverance za prezentację przemocy na tle seksulanym. Ponadto ponownie zabroniono sprzedaży We Happy Few.

Pierwsze oceny We Happy Few. Nie jest kolorowo

Serek, 9 sierpnia 2018, 17:09

Już jutro swoją premierę będzie miała długo wyczekiwana produkcja od niezależnego studia Compulsion Games. We Happy Few, bo o niej mowa, zbiera pierwsze przedpremierowe recenzje. Niestety, twórcy po pierwszych ocenach nie będą zbytnio „happy”.

Detale na temat wsparcia popremierowego We Happy Few

Aquma, 6 sierpnia 2018, 10:15

Studio Compulsion Games przekazało informacje na temat darmowego trybu sandboksowego, a także obejmującej trzy dodatki przepustki sezonowej dla We Happy Few.

Microsoft tworzy nowe studio i wykupuje m.in. twórców Hellblade

Czarny Wilk, 10 czerwca 2018, 23:14

Rodzina studiów należących do Microsoftu powiększyła się o twórców Hellblade: Senua's Sacrifice, Forzy Horizon, State of Decay, We Happy Few oraz o zupełnie nowy zespół dowodzony przez branżowego weterana.

We Happy Few ze zwiastunem fabularnym i nową datą premiery

Movis, 10 czerwca 2018, 22:59

We Happy Few, które w czasie swojej bety nie zachwyciło zbytnio graczy, powraca podczas konferencji Microsoftu z nieco większą dozą fabuły na nowym zwiastunie. Poznaliśmy też ostateczną (oby) datę premiery.

Premiera We Happy Few przesunięta

Ender, 20 stycznia 2018, 07:05

Deweloperzy We Happy Few zapowiedzieli, że po przeanalizowaniu stanu prac nad grą zdecydowali się przesunąć jej debiut o kilka miesięcy. Dodatkowy czas przeznaczą na rozbudowę warstwy fabularnej oraz poprawę pierwszych kilku godzin zabawy. Równocześnie postanowili także wstrzymać sprzedaż tytułu w programie wczesnego dostępu na Steamie.

We Happy Few - znamy termin premiery pełnej wersji

Góral, 17 sierpnia 2017, 08:55

Pełna wersja gry We Happy Few ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 13 kwietnia 2018 roku - poinformowała firma Gearbox Publishing. Jednocześnie ruszyły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł, dostępny m.in. w dwóch specjalnych wydaniach.

We Happy Few zostanie zekranizowane

Adrian Werner, 2 kwietnia 2017, 10:59

Przygodówka We Happy Few stała się kolejna grą, która ma zostać przeniesiona na srebrny ekran. Prawa do opracowania filmowej adaptacji nabyła właśnie firma Gold Circle Entertainment.

We Happy Few - dziś debiut retrofuturystycznej gry twórców Contrast [news zaktualizowany]

Góral, 26 lipca 2016, 17:33

Dziś we wczesnym dostępie na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych zadebiutuje retrofuturystyczna przygodowa gra akcji We Happy Few, tworzona przez autorów Contrast.

We Happy Few na nowym gameplayu z E3 i datą premiery w Xbox One Preview

luckie, 13 czerwca 2016, 19:57

We Happy Few, antyutopijna przygodówka FPP od twórców Contrast, została zaprezentowana na konferencji firmy Microsoft na E3. Wczesna wersja gry wkrótce zostanie udostępniona na Xboksie One i PC.

[email protected] - Thimbleweed Park, Ark: Survival Evolved i inne gry trafią na Xboksa One

Góral, 4 sierpnia 2015, 17:27

Firma Microsoft pochwaliła się, że w ciągu najbliższego roku na Xboksie One pojawi się ponad 150 mniejszych produkcji, w tym Thimbleweed Park od Rona Gilberta i Garry’ego Winnicka oraz hit ostatnich miesięcy - Ark: Survival Evolved.

We Happy Few – zobacz 15 minut gameplayu z wersji pre-alfa

Arantasar, 5 czerwca 2015, 12:49

Studio Compulsion Games udostępniło 15 minut gameplayu ze swojej pierwszoosobowej przygodówki akcji – We Happy Few. Materiał pochodzi z wersji pre-alfa, a jego publikacja jest związana z rozpoczęciem akcji na Kickstarterze. Twórcy wnioskują o 250 tysięcy dolarów kanadyjskich, które zamierzają przeznaczyć na dokończenie gry.

Twórcy Contrast przedstawią swą antyutopię w We Happy Few

Jakub Mirowski, 27 lutego 2015, 13:39

Studio Compulsion Games, znane głównie z wydanego w 2013 roku Contrast, zapowiedziało, że ich nową grą będzie We Happy Few - produkcja osadzona w alternatywnej, retrofuturystycznej wersji Wielkiej Brytanii lat 60-tych.