Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wolfenstein: The Old Blood

Polacy przerobią serię Wolfenstein na planszówkę

Adrian Werner, 27 kwietnia 2020, 10:34

Polska firma Archon Studio zebrała ponad pół miliona dolarów na opracowanie Wolfenstein: The Board Game, czyli planszówki opartej na serii popularnych gier FPS.

Wolfenstein: The Old Blood dopiero za Project CARS. Top 10 UK (10 - 16 maja)

Przemysław Zamęcki, 18 maja 2015, 11:35

Project CARS drugi tydzień z rzędu pozostaje liderem listy hitów sprzedaży pudełkowej w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier na Wyspach.

Wolfenstein: The Old Blood debiutuje w cyfrowej dystrybucji

Góral, 5 maja 2015, 11:12

Fani strzelanki Wolfenstein: The New Order mogą od dziś nabyć samodzielne rozszerzenie Wolfenstein: The Old Blood, które zadebiutowało w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. 15 maja w Polsce ukaże się także wydanie pudełkowe tytułu.

Wolfenstein: The Old Blood – zobacz prawie godzinę gameplayu!

Arantasar, 4 maja 2015, 11:32

Firma Bethesda opublikowała blisko godzinę gameplayu z gry Wolfenstein: The Old Blood, samodzielnego rozszerzenia do strzelanki Wolfenstein: The New Order. Jutro tytuł ma mieć swoją światową premierę. Platformy docelowe nowych przygód B.J. Blazkowicza to konsole ósmej generacji oraz komputery osobiste.

Wolfenstein: The Old Blood - ujawniono wymagania sprzętowe

Pirlond, 29 kwietnia 2015, 20:25

Deweloperzy ze studia Machine Games podzielili się ze światem wymaganiami sprzętowymi The Old Blood – samodzielnego dodatku do gry Wolfenstein: The New Order. Okazuje się, że są one wyższe niż w przypadku podstawowej wersji produkcji.

Wolfenstein: The Old Blood w pudełku ukaże się w Europie 15 maja

Góral, 21 marca 2015, 09:34

Firma Bethesda ujawniła, że pudełkowa wersja gry Wolfenstein: The Old Blood ukaże się w Europie na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych 15 maja. Użytkownicy Xboksa One będą musieli zadowolić się cyfrowym wydaniem.

Wolfenstein: The Old Blood na ponad 20-minutowym gameplayu

Góral, 7 marca 2015, 09:38

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, podczas PAX East zaprezentowano rozgrywkę z Wolfenstein: The Old Blood - samodzielnego dodatku do strzelanki Wolfenstein: The New Order. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC 5 maja.

Wolfenstein: The Old Blood - zapowiedziano samodzielny dodatek do The New Order

Pirlond, 4 marca 2015, 17:20

Firma Bethesda zapowiedziała samodzielny dodatek do gry Wolfenstein: The New Order. Rozszerzenie zatytułowane The Old Blood osadzone zostanie przed wydarzeniami przedstawionymi w podstawowej wersji gry i ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 5 maja tego roku.