Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Scalebound

Scalebound powróci... na Nintendo Switch?

Entelarmer, 19 lutego 2019, 11:40

Serwis Nintendo Insider uzyskał informacje o wskrzeszeniu gry Scalebound. Według źródeł strony produkcja studia PlatinumGames ukaże się jako tytuł ekskluzywny na konsolę Nintendo Switch.

Scalebound powróci do świata żywych?

Vergil, 18 maja 2017, 18:04

Na początku bieżącego roku gruchnęła wieść o tym, że Microsoft wstrzymał prace nad grą Scalebound, przygotowywaną przez zespół PlatinumGames. Pojawiła się jednak iskierka nadziei – gigant z Redmond odświeżył bowiem znak towarowy.

Prace nad Scalebound zostały wstrzymane

Ender, 9 stycznia 2017, 23:13

Microsoft ogłosił, że zawiesił współpracę z japońskim studiem Platinum Games, które pracowało nad Scalebound. Oznacza to, że ta zapowiedziana w 2014 roku gra akcji, przeznaczona na konsolę Xbox One i komputery PC, nie ujrzy już światła dziennego. Amerykański wydawca swoją decyzję tłumaczy powodami czysto biznesowymi.

Scalebound na PC potwierdzone i z nowym gameplayem

Entelarmer, 13 czerwca 2016, 20:00

W trakcie konferencji firmy Microsoft na targach E3 zaprezentowano nowy gameplay z gry Scalebound. Co więcej, potwierdzono wcześniejsze spekulacje na temat pecetowego wydania nowej produkcji studia PlatinumGames.

Forza Motorsport 6, Forza Horizon 3, Scalebound i Gears of War 4 również pojawią się na PC-tach?

Góral, 15 lutego 2016, 19:16

Kilka dni temu Microsoft zaskoczył zapowiedzią PC-towej wersji Quantum Break, ale niewykluczone, że w przyszłości komputerowcy doczekają sie także innych hitów z Xboksa One. Najnowsze plotki mówią bowiem o windowsowych edycjach Forzy Motorsport 6, Forzy Horizon 3, Scalebound i Gears of War 4.

Scalebound – premiera przesunięta na 2017 rok

Ender, 4 stycznia 2016, 18:17

Japońskie studio PlatinumGames ogłosiło właśnie, że zdecydowało się na przesunięcie premiery gry Scalebound na 2017 rok. Tytuł, będący RPG akcji tworzonym wyłącznie z myślą o konsoli Xbox One, według początkowych zamierzeń miał ukazać się w grudniu tego roku.

Scalebound, Crackdown 3 oraz Quantum Break trafią także na PC?

Renox, 13 sierpnia 2015, 15:32

Wygląda na to, że Scalebound, Crackdown 3 oraz Quantum Break – tytuły ekskluzywnie tworzone z myślą o konsoli Xbox One – być może trafią kiedyś także na komputery osobiste. Przedstawiciel firmy Microsoft, Phil Spencer, przyznał podczas jednego z wywiadów, że nie można wykluczyć takiej możliwości.

Scalebound – zobacz pierwszy gameplay

Renox, 4 sierpnia 2015, 17:28

Japońskie studio Platinum Games zaprezentowało pierwszy gameplay ze Scalebound – dynamicznej gry akcji, w ramach której gracze wcielają się w potężnych wojowników i walczą z ogromnymi bestiami. Premiera pod koniec 2016 roku.

Scalebound – nowa gra twórców ze studia Platinum Games

Ender, 9 czerwca 2014, 22:14

Twórcy ze studia Platinum Games, znanego z takich tytułów jak Bayonetta czy Metal Gear Rising: Revengeance, zapowiedzieli nową grę na wyłączność konsoli Xbox One. Produkcja przypomina popularną serię Monster Hunter.

Podsumowanie konferencji Microsoftu na E3 2014 – Crackdown, Scalebound, Halo: The Master Chief Collection i masa innych nowych produkcji

Adrian Werner, 9 czerwca 2014, 21:59

O 18:30 rozpoczeła się konferencja firmy Microsoft otwierająca tegoroczne targi E3. W tej wiadomości przeczytacie podsumowanie wszystkich najważniejszych zapowiedzi.