Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Super Smash Bros.

Podsumowanie Nintendo Direct - The Legend of Zelda Wii U w 2016 roku

Kamil Zwijacz, 13 listopada 2015, 11:36

Wczoraj odbyła się kolejna konferencja Nintendo Direct, na której firma Nintendo zapowiedziała The Legend of Zelda: Twilight Princess HD na Wii U, ujawniła przybliżoną datę premiery The Legend of Zelda Wii U i nie tylko. Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania tego wydarzenia.

Bardzo dobre wyniki finansowe Nintendo

Piotr Bicki, 28 stycznia 2015, 21:11

Wbrew obiegowym opiniom, Nintendo ma się nadspodziewanie dobrze. Firma opublikowała raport finansowy za trzeci kwartał bieżącego roku rozliczeniowego, z którego wynika, że we wspomnianym okresie koncern zarobił więcej niż przewidywali analitycy.

Wyniki Nintendo w USA w 2014 roku – sprzedaż gier i konsol na plusie

Krzysztof Mysiak, 18 stycznia 2015, 13:25

Firma Nintendo z pomocą danych od NPD Group podsumowała swoje osiągnięcia na rynku amerykańskim w 2014 roku. Dowiedzieliśmy, że konsole Wii U i 3DS odnotowały wzrost sprzedaży, ponadto poznaliśmy liczby ezgemplarzy, w których rozeszły się najpopularniejsze gry na te platformy i figurki amiibo.

Super Smash Bros. na Wii U w rękach blisko 500 tys. graczy w USA

Kamil Zwijacz, 26 listopada 2014, 10:00

Firma Nintendo pochwaliła się wynikami sprzedaży gry Super Smash Bros. w wersji na konsolę Wii U. Tytuł w ciągu trzech dni trafił w USA do ponad 490 tys. osób, stając się najszybciej sprzedającą się produkcją w Stanach Zjednoczonych na stacjonarne urządzenie japońskiego koncernu.

Wieści ze świata (GTA V, Panache Digital Games, Rocket Ranger Reloaded) 13/11/14

Łukasz Szliselman, 13 listopada 2014, 12:20

Dziś piszemy m.in. o premierowym patchu do GTA V na PlayStation 4 i Xboksie One, nowym studiu deweloperskim współtwórcy serii Assassin's Creed oraz zbiórce kickstarterowej na Rocket Ranger Reloaded. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wyniki finansowe Nintendo - firma zaczęła odrabiać straty

Kamil Zwijacz, 29 października 2014, 14:49

Firma Nintendo opublikowała najnowsze wyniki finansowe, z których wynika, że koncern w końcu zaczął zarabiać, Wii U sprzedaje się znacznie lepiej, niż w 2013 roku, a Super Smash Bros. na 3DS-a odniosło olbrzymi sukces.

Wieści ze świata (Twierdza: Krzyżowiec II, Final Fantasy: Type-0 HD, Super Smash Bros.) 8/10/14

Łukasz Szliselman, 8 października 2014, 12:46

Dziś piszemy m.in. o aktywności w grze Twierdza: Krzyżowiec II, plotkach na temat pecetowego wydania Final Fantasy: Type-0 HD oraz wynikach sprzedaży Super Smash Bros. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (GRID: Autosport, Bloodborne, Borderlands) 17/9/14

Łukasz Szliselman, 17 września 2014, 13:55

Dziś piszemy m.in. o nowym DLC do GRID: Autosport, alfa-testach gry Bloodborne oraz integracji trybu multiplayer w Borderlands ze Steamworks. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Data premiery Bayonetty 2 oraz inne zapowiedzi od Nintendo

Michał Kułakowski, 29 sierpnia 2014, 20:47

Firma Nintendo przedstawiła oficjalną datę premiery Bayonetty 2, a także plany wydawnicze na najbliższe miesiące. Producent podał również cenę figurek amiibo, przedstawiających bohaterów najpopularniejszych serii japońskiego koncernu, które będzie można wykorzystać do odblokowania zawartości w niektórych grach.

Nagrody dla najlepszych gier targów gamescom 2014 przyznane

Michał Kułakowski, 16 sierpnia 2014, 15:40

Znamy zwycięzców w plebiscycie na najlepsze gry pokazane na targach gamescom 2014, które miały miejsce w tym tygodniu. W sumie wyróżniono pond 10 tytułów, w kilkunastu kategoriach. Bezapelacyjnym zwycięzcą plebiscytu została strzelanka Evolve, stworzona przez 2K Games oraz Turtle Black Studios.

Super Smash Bros. – nowa odsłona zmierza na Nintendo Wii U oraz 3DS

Bartosz Woldański, 11 czerwca 2013, 17:33

Koncern Nintendo zapowiedział na konferencji z okazji targów E3 nową odsłoną gry Super Smash Bros. Tytuł zadebiutuje na konsole Wii U oraz 3DS. Co więcej, jedną z grywalnych postaci będzie… Mega Man.

Nintendo Direct – Super Smash Bros. w rękach Namco Bandai, daty premier gier

Szymon Liebert, 22 czerwca 2012, 13:03

Firma Nintendo ujawniła, że nową odsłonę Super Smash Bros. stworzy Namco Bandai, współpracująca z autorem marki - Masahiro Sakurai. Koncern podał też daty premier wielu tytułów i pokazał gry, które trafią na jego konsole Wii, DS, 3DS oraz Wii U.