Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tony Hawk's American Sk8land

Neversoft definitywnie porzuca serię Tony Hawk

Jiker, 12 stycznia 2009, 09:45

Prezes Neversoft Entertainment, Joel Jewett, potwierdził dotychczasowe plotki, sugerujące porzucenie przez firmę cyklu Tony Hawk. Studio skupi się obecnie tylko i wyłącznie na produkcji nowych odsłon Guitar Hero, w tym Guitar Hero: Metallica, której premiera odbędzie się w marcu bieżącego roku.

Zapowiedziano Tony Hawk Motion featuring Hex Pixel Painter

Jiker, 1 września 2008, 14:28

Koncern Activision wspólnie ze studiem deweloperskim Creat Studio ujawniły pierwsze szczegółowe informacje o swoim nowym przedsięwzięciu – grze Tony Hawk Motion featuring Hex Pixel Painter przygotowanej z myślą o konsoli Nintendo DS. Cechą charakterystyczną owej produkcji będzie fakt wykorzystywania przez nią akcelerometru.

Tony Hawk's Proving Ground na DS-a – detale

Misiek, 8 października 2007, 12:44

Wiemy, że Tony Hawk's Proving Ground ukaże się w wersji na DS-a, jednak póki co nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat tej odsłony. Serwis Pocket Gamer opublikował wywiad z Chrisem Olsonem (z Vicarious Visions), z którego dowiedzieliśmy się kilku nowych informacji.

Nowy Tony Hawk w sprzedaży na Zachodzie

ComCo, 19 października 2005, 10:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na sklepowych półkach w Stanach Zjednoczonych pojawiła się najnowsza część deskorolkowej serii Tony Hawk's, nosząca podtytuł American Wasteland. Póki co, gra dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy konsol obecnej generacji (PlayStation 2, Xbox, GameCube) oraz handhelda DualScreen (tutaj występuje pod nazwą Tony Hawk's American Sk8land).

Mobilne szaleństwo na deskorolce w grze Tony Hawk's American Sk8land

eLKaeR, 15 września 2005, 14:05

Entuzjaści wirtualnej jazdy na deskorolce pewnikiem czekają niecierpliwie na debiut gry Tony Hawk’s American Wasteland, po raz pierwszy opisywanej przez nas w ramach relacji z targów E3 2005. Korporacja wydawnicza Activision chce dostarczyć nowy produkt również posiadaczom mobilnej konsoli Nintendo DS, chociaż developerzy z firmy Vicarious Visions dość znacznie zmieniają wygląd niniejszej pozycji.