Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Magicka: Wizard Wars

Magicka: Wizard Wars zadebiutuje 28 kwietnia

Arantasar, 10 kwietnia 2015, 11:17

Magicka: Wizard Wars, MOBA działająca w modelu free-to-play, zadebiutuje na rynku 28 kwietnia. Tytuł, będący poboczną odsłoną serii studia Paradox North, znajduje się obecnie we Wczesnym Dostępie. Osoby testujące produkt 14 kwietnia otrzymają aktualizację wprowadzającą nową zawartość i zmiany w mechanice.

Magicka: Wizard Wars - otwarta beta ruszyła

Sarge, 28 maja 2014, 10:32

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam rozpoczęto otwarte beta testy gry Magicka: Wizard Wars. Dzięki temu gracze mogą sprawdzić tę produkcję MOBA zupełnie za darmo. Po premierze pełnej wersji pozostanie ona w modelu free to play.

Magicka: Wizard Wars – otwarta beta wystartuje 27 maja

Draug, 9 maja 2014, 22:35

Firma Paradox Interactive poinformowała, że gra Magicka: Wizard Wars wejdzie w fazę otwartych beta testów 27 maja. Póki co dostęp do tytułu w wersji alfa jest płatny, a jego ceny zaczynają się od 12,99 euro. Premierę finalnej wersji zaplanowano na niesprecyzowany bliżej moment bieżącego roku.

Wieści ze świata (Magicka: Wizard Wars, Namco Bandai) 27/1/14

Sarge, 27 stycznia 2014, 12:40

Dziś piszemy m.in. o trybie Duel Mode w grze Magicka: Wizard Wars, a także nowej nazwie firmy Namco Bandai. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Magicka: Wizard Wars w wersji alfa dostępna na Steamie

Sarge, 16 października 2013, 12:30

Firma Paradox Interactive udostępniła wersję alfa gry Magicka: Wizard Wars w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Końcowy produkt będzie dostępny za darmo, ale jeśli chcecie już teraz sprawdzić produkcję studia Paradox North, musicie zapłacić za jeden z trzech pakietów.

Magicka: Wizard Wars – pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki

Ender, 18 lipca 2013, 19:00

W sieci pojawił się pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki z Magicka: Wizard Wars. Tytuł oparty na popularnej grze Magicka skupi się na zabawie w sieci i pozwoli graczom wziąć udział w widowiskowych drużynowych walkach magów.

Magicka: Wizard Wars przeniesie serię na grunt MOBA

Adrian Werner, 26 marca 2013, 10:17

Firma Paradox Interactive zapowiedziała grę Magicka: Wizard Wars. Produkcja skoncentruje się na sieciowej rywalizacji, która połączy bitwy w stylu MOBA z charakterystycznym dla serii rozbudowanym systemem zaklęć.