Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Darkwood

Darkwood – polscy deweloperzy udostępniają grę w serwisie The Pirate Bay

Ender, 26 sierpnia 2017, 19:56

Deweloperzy horroru Darkwood, który tydzień temu opuścił program wczesnego dostępu na Steamie, na skutek ciągłych próśb o klucze dostępu oraz oszustów związanych z ich odsprzedażą, udostępnili swój tytuł także w serwisie The Pirate Bay. „Darmowa” wersja gry została przygotowana z myślą o osobach, których nie stać na jej oficjalną cyfrową kopię.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (14-21 sierpnia 2017 r.)

Adrian Werner, 21 sierpnia 2017, 11:27

Miniony tydzień okazał się bardzo owocny dla polskiego rynku gier. Do sprzedaży trafiła przygodówka Observer i survival horror Darkwood. Poznaliśmy daty premiery symulatora Pure Farming 2018 i gry logicznej Archaica: The Path of Light oraz obejrzeliśmy świeże materiały wideo z projektów Iron Harvest i X-Morph: Defense.

Darkwood wychodzi z Wczesnego Dostępu Steam

Entelarmer, 20 lipca 2017, 13:28

Studio Acid Wizard zapowiedziało premierę pełnej wersji gry Darkwood, nietypowego połączenia gry akcji, przygodówki i RPG w atmosferze horroru. Pierwsze dzieło tego niezależnego polskiego zespołu wyjdzie z Wczesnego Dostępu Steam 17 sierpnia.

Darkwood debiutuje we wczesnej wersji na Steamie. Rozdajemy 5 kluczy do gry [konkurs zakończony]

Sarge, 25 lipca 2014, 13:00

Wczoraj miała miejsce premiera wczesnej wersji Darkwood - niezależnego survival horroru autorstwa polskiego studia Acid Wizard. Tytuł jest dostępny w serwisie Steam, a my mamy do rozdania pięć kluczy uprawniających do pobrania gry.

Darkwood - polski horror ukaże się 24 lipca w Steam Early Access. Obejrzyj nowy zwiastun

Góral, 18 lipca 2014, 11:30

Darkwood, ciekawie zapowiadający się survival horror od polskiego studia Acid Wizard, ukaże się w ramach Steam Early Access 24 lipca - poinformował deweloper. Przy okazji opublikowano nowy interaktywny zwiastun z rozgrywką.

Wieści ze świata (Titanfall, Minecraft, Darkwood) 25/4/14

Sarge, 25 kwietnia 2014, 11:40

Dziś piszemy m.in. o nowej mapie w strzelaninie Titanfall, transferze save'ów między dwiema wersjami Minecrafta, pojawieniu się Darkwood na Steamie, a także o problemach z darmową grą Soulcalibur: Lost Swords. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darkwood sfinansowany – powstanie polski survival horror

Hed, 31 maja 2013, 10:47

Udało się zebrać pieniądze na Darkwood, survival horror, który tworzy trójka producentów z polskiego studia Acid Wizard. Deweloperzy poprosili o wsparcie finansowe na łamach platformy Indiegogo, gdzie otrzymali 40 tysięcy dolarów.

Dobre, bo polskie: Darkwood. Rozmowa z twórcami polskiego survival horroru, który walczy o fundusze na Indiegogo

Hed, 21 maja 2013, 09:36

Trójka Polaków ze studia Acid Wizard chce zmienić oblicze horroru w grze Darkwood. Dlaczego nie są zadowoleni z dotychczasowych produkcji tego typu? I co dokładnie zamierzają osiągnąć? Tego dowiedziecie się z wywiadu, w którym rozmawiamy o fascynacji Davidem Lynchem i inspiracjach Hotline Miami oraz Project Zomboid.

Darkwood walczy o fundusze na Indiegogo – wesprzyj polski survival horror

Hed, 8 maja 2013, 09:38

Polski survival horror Darkwood walczy o wsparcie finansowe na portalu Indiegogo. Studio Acid Wizard poprosiło fanów gatunku o 40 tysięcy dolarów na dokończenie swojej ciekawie zapowiadającej się gry. Pełną wersję produkcji można otrzymać już za 10 dolarów.

Darkwood – zbiórka pieniędzy na polski survival horror ruszy w przyszłym tygodniu, premiera w 2014 roku

Hed, 1 maja 2013, 14:44

W przyszłym tygodniu polskie studio Acid Wizard rozpocznie zbiórkę pieniędzy na Darkwood, wymagający survival horror, który pokazano w marcu. Autorzy przyznają, że od powodzenia akcji na portalu Indiegogo zależy to, jak bardzo rozbudowana będzie gra.

Darkwood - wysyp informacji i pierwszy zwiastun z survival horroru polskiego studia Acid Wizard

Adrian Werner, 9 marca 2013, 08:59

Polskie studio Acid Wizard ujawniło pierwsze konkrety na temat wymagającego survival horroru Darkwood. Informacjom towarzyszył intrygujący zwiastun.