Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Command

W co zagrać na Androidzie, czekając na Fallout Shelter

Adrian Werner, 23 czerwca 2015, 11:45

Do premiery Fallout Shelter w wersji na Androida pozostały jeszcze długie miesiące. Przygotowaliśmy krótki przegląd gier z usługi Google Play, które powinny umilić oczekiwanie na debiut tej konwersji.

Promocje mobilne na weekend 14-15 lutego (m.in. Modern Combat 5, Star Command, Final Fantasy III)

Jiker, 14 lutego 2015, 10:43

Oto następne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak Modern Combat 5: Blackout, Star Command, Final Fantasy III, Finding Teddy czy The Tiny Bang Story.

Promocje mobilne na weekend 6–7 grudnia (m.in. Star Command, The Inner World, Plants vs Zombies)

Jiker, 6 grudnia 2014, 11:32

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Star Command, The Inner World, Catan, Riptide GP2, Little Inferno i Plants vs Zombies.

Promocje mobilne na weekend 14–15 czerwca (m.in. Out There, Star Command, The Amazing Spider-Man 2)

Jiker, 14 czerwca 2014, 11:26

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Amazing Spider-Man 2, Out There, Shadowgun oraz Star Command.

Star Command już 2 maja wyruszy tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek

Adrian Werner, 30 kwietnia 2013, 07:46

Studio War Baloon ogłosiło, że długo wyczekiwana mobilna strategia kosmiczna Star Command zadebiutuje 2 maja na urządzeniach z systemami iOS.

Star Command ukaże się w styczniu w ograniczonej formie i powalczy o miejsce na Steamie

Aver, 17 grudnia 2012, 10:33

Twórcy niezależnego symulatora kosmicznego Star Command poinformowali, że ich tytuł ukaże się w styczniu w wersji na urządzenia mobilne. Krótko potem powalczy o miejsce na platformie cyfrowej Steam za pośrednictwem usługi Greenlight. Stopniowy proces wydawania gry ma pomóc autorom w ostatecznym dopracowaniu produkcji.

Star Command – nowy film z nadchodzącej gry w stylu FTL

Hed, 16 października 2012, 16:18

Nowy, trzynastominutowy film z gry Star Command nie pozostawia złudzeń. To kolejne po FTL ciekawe podejście do tematu symulatorów kosmicznych.

Co ciekawego na Kickstarterze? (sukcesy Penny Arcade i Ouya)

Adrian Werner, 16 lipca 2012, 10:54

W najnowszym przeglądzie Kickstartera omawiamy m.in. starty Defense Grid 2, Insurgency 2 i pecetowego Star Command oraz sukcesy konsoli Ouya i kontrowersyjnej akcji Penny Arcade. Nie obyło się niestety bez porażek, takich jak Hexit czy Alpha Colony.

Przykład Star Command, czyli na co idą pieniądze z Kickstartera

Adrian Werner, 18 kwietnia 2012, 10:47

Autorom mobilnej gry Star Command udało się w zeszłym roku zgromadzić pokaźną sumę za pomocą serwisu Kickstarter. Teraz twórcy ujawnili na co poszły zebrane pieniądze.