Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Minifigures Online

Najlepsze mobilne premiery tygodnia (m.in. Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online)

Jiker, 3 lipca 2015, 14:03

Sklepy App Store, Google Play i Windows Phone Store wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje premiery zaliczyły gry takie jak Divide by Sheep, The Executive, LEGO Minifigures Online, Sword of Xolan, Warhammer Quest na Androida i Animal Wrestler.

LEGO Minifigures Online - gra MMO od weteranów branży trafi także na tablety

Adrian Werner, 29 kwietnia 2014, 14:53

Studio FunCom ogłosiło, że zamierza opracować mobilną wersję nadchodzącej gry MMO o tytule LEGO Minifigures Online. Produkcja oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami, a zmierza na iPady, tablety z systemem Android oraz komputery PC.

Wieści ze świata (TowerFall Ascension, Madden NFL 15, Star Citizen) 29/4/14

Sarge, 29 kwietnia 2014, 11:45

Dziś piszemy m.in. o akcji crowdfundingowej Star Citizen, dacie premiery Madden NFL 15, przychodach osiągniętych przez grę TowerFall Ascension, otwartych beta testach LEGO Minifigures Online, a także o kolejnej odsłonie serii Dragon Quest. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (The Last Guardian, LEGO Minifigures Online) 5/11/13

Sarge, 5 listopada 2013, 14:15

Dziś piszemy m.in. o zamkniętych beta testach LEGO Minifigures Online, postępach w procesie produkcji gry The Last Guardian, zapowiedziach nowych tytułów na PlayStation 4, a także o zarejestrowanie znaku towarowego Cloudless przez studio Insomniac Games. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (30/08/2013) – m.in. Guild Wars 2, LEGO Minifigures Online, Lineage II

moir, 30 sierpnia 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zbliżającą się aktualizację Guild Wars 2, pierwsze wzmianki na temat LEGO Minifigures Online oraz otwarte beta-testy najnowszej kroniki polskiej wersji Lineage II.

Flesz (30 sierpnia 2013) – Lego Minifigures Online, South Park, Dying Light

Hed, 30 sierpnia 2013, 19:00

Można już obejrzeć ostatniego Flesza w tym tygodniu. W piątkowym wydaniu mówimy o grach Lego Minifigures Online, South Park: The Stick of Truth oraz Dying Light.

LEGO Minifigures Online – klockowe MMO ukaże się w przyszłym roku

Draug, 30 sierpnia 2013, 10:23

Studio FunCom ogłosiło, że zapowiedziane ubiegłego lata LEGO Minifigures Online stanie się dostępne w drugiej połowie 2014 roku. Gra ukaże się na pecety oraz urządzenia mobilne.

LEGO i Funcom stworzą grę MMO dla najmłodszych

Kono, 28 czerwca 2012, 11:09

Zespół deweloperski Funcom poinformował, że rozpoczął współpracę z firmą LEGO, w celu stworzenia gry MMO bazującej na popularnej serii figurek LEGO Minifigures.