Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Might & Magic: Duel of Champions

Ubisoft wyłącza serwery Might & Magic: Duel of Champions, The Mighty Quest for Epic Loot i EndWar Online

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 08:52

Firma Ubisoft poinformowała, że w październiku tego roku zamknie serwery trzech produkcji korzystających z modelu free-to-play. Ten los spotka gry Might & Magic: Duel of Champions, The Mighty Quest for Epic Loot oraz Tom Clancy's EndWar Online.

Rozdajemy kody do talii kart z gry Might & Magic: Duel of Champions – promocja dla użytkowników serwisu GRY-OnLine

Ender, 3 października 2014, 17:05

We współpracy z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was kody, odblokowujące dostęp do darmowej talii kart w grze Might & Magic: Duel of Champions, które pochodzą z najnowszego dodatku Grzechy Zdrady. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu.

Najlepsze polskie cosplaye - Sukkub z M&M: Duel of Champions (część druga)

Norman Lenda, 3 lipca 2013, 17:10

Prezentujemy materiał z dodatkowej sesji zdjęciowej postaci Sukkuba z Might & Magic: Duel of Champions. Tym razem z lepszym strojem i charakteryzacją!

Konkurs Cosplay'owy Might & Magic: Duel of Champions trwa w najlepsze - oceń cosplay'e i wygraj kartę graficzną!

Maciej Jałowiec, 30 maja 2013, 14:10

Do 10 czerwca czekamy na Wasze prace w Konkursie Cosplay’owym Might & Magic: Duel of Champions. Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 660 czeka na zwycięzcę!

Herold Pustki najnowszym rozszerzeniem gry karcianej Might & Magic: Duel of Champions

Maciej Jałowiec, 29 maja 2013, 17:20

Światło dzienne ujrzał Herold Pustki - dodatek do karcianej gry Free To Play Might & Magic: Duel of Champions. W jego ramach dodano nowe karty, dodatkowe umiejętności, usprawnienia interfejsu i funkcje społecznościowe.

Zdobądź kartę graficzną w Konkursie Cosplay'owym Might & Magic: Duel of Champions!

Maciej Jałowiec, 21 maja 2013, 21:54

Zapraszamy do udziału w konkursie z cosplay’em w tle! Do wygrania jest karta graficzna, gra z uniwersum Might & Magic i gadżety związane z tą serią.

Podsumowanie konferencji firmy Ubisoft

Jiker, 15 sierpnia 2012, 17:40

Przed Wami podsumowanie zakończonej niedawno konferencji firmy Ubisoft na targach gamescom 2012. Francuzi skupili się na niej na tematyce gier free-to-play. Doczekaliśmy się zapowiedzi kilku nowych gier - m.in. Anno Online i Might & Magic Heroes Online.

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Duel of Champions

Adrian Werner, 29 czerwca 2012, 12:37

Mamy dobre wieści dla miłośników wirtualnych karcianek. Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do bety Might & Magic: Duel of Champions. Liczba kodów jest ograniczona, więc pośpiech jest w tej sytuacji jak najbardziej wskazany.

Ubisoft zapowiada Might & Magic: Duel of Champions

Kiljan, 24 kwietnia 2012, 10:35

Firma Ubisoft ujawniła, że jej wewnętrzne studio w Quebec pracuje nad sieciową grą karcianą z serii Might & Magic. Gracze z Francji już teraz biorą udział w zamkniętych betatestach.