Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ZombiU

Dziś premiera Zombi. Recenzje oraz prezentacja rozgrywki

Entelarmer, 18 sierpnia 2015, 13:52

Dziś debiutuje gra Zombi, czyli port znanego survival horroru na konsolę Wii U. Tytuł dostępny jest na PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, zaś twórcy opublikowali długie nagranie rozgrywki z wersji na urządzenie firmy Sony.

Zombi – port ZombiU w połowie sierpnia na PS4, XONE oraz PC

Ender, 30 lipca 2015, 21:00

Firma Ubisoft oficjalnie zapowiedziała grę Zombi, będącą ulepszonym portem ZombiU, które ukazało się w 2012 roku na konsoli Wii U. Produkcja trafi w połowie sierpnia na PlayStation 4 i Xboksa One, a także komputery PC.

ZombiU bez U - kolejne pogłoski

Entelarmer, 9 lipca 2015, 10:50

Użytkownik lifelower z serwisu Twitter opublikował obrazek rzekomego wpisu gry Zombi, czyli reedycji survival horroru z Wii U na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

ZombiU na Xbox One potwierdzone?

Entelarmer, 22 czerwca 2015, 10:25

Na stronie Australijskiego Urzędu Klasyfikacyjnego pojawiła się gra Zombi, która - jak się zdaje - jest niczym innym, jak zmodyfikowaną wersją ZombiU, czyli survival horroru wydanego w 2012 roku na konsolę Wii U.

ZombiU - gra z Wii U trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One?

Góral, 11 czerwca 2015, 12:44

Na kanale Unseen64 Tamaki w serwisie YouTube wyjawiono informacje pochodzące ze źródła "bliskiego firmie Ubisoft", że ZombiU, gra dostępna od kilku lat na konsoli Wii U, pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One.

ZombiU nieopłacalną marką – kontynuacji nie będzie

qjin, 9 lipca 2013, 10:55

Yves Guillemot zdradził, że ZombiU, tytuł startowy na konsolę Nintendo Wii U, sprzedał się dużo poniżej oczekiwań, a co za tym idzie – marka nie zarobiła na siebie. Firma Ubisoft nie ma w planach wydania kontynuacji.

ZombiU - trwają prace nad prototypem kontynuacji

Sarge, 15 maja 2013, 11:35

Wszystko wskazuje na to, że studio Ubisoft Montpellier pracuje nad prototypem kontynuacji gry ZombiU. Taką informację podał jeden z pracowników francuskiego zespołu deweloperskiego, więc można ją uznać za całkiem wiarygodną.

Konferencja Nintendo - zapowiedzi Pikmin 3, New Super Mario Bros. U i konwersji Mass Effect 3 na Wii U

Jiker, 6 czerwca 2012, 00:38

Dobiegła końca konferencja firmy Nintendo na targach E3 2012. Japoński koncern ujawnił grę Pikmin 3, potwierdził wydanie New Super Mario Bros. U na Wii U, a także ogłosił konwersje Mass Effect 3 i Batman: Arkham City na swoją najnowszą konsolę stacjonarną.

ZombiU, Rayman Legends i inne. Ubisoft ujawnia swoje plany wydawnicze dotyczące Wii U

sathorn, 5 czerwca 2012, 12:52

Firma Ubisoft, jeden z największych wydawców na świecie, poinformował podczas swojej konferencji na targach Electronic Entertainment Expo 2012 o swoich planach wydawniczych dotyczących Wii U. Francuzi nie mają zamiaru zignorować nadchodzącej konsoli Nintendo i mocno inwestują w tytuły na tę platformę.