Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed III: Liberation

Assassin's Creed 3 Remastered częścią Season Passa do Assassin's Creed Odyssey

Vergil, 13 września 2018, 19:43

Zwiastun opublikowany przez firmę Ubisoft zdradza, jakie plany wobec Assassin’s Creed Odyssey ma francuski wydawca. Produkcja doczeka się po premierze szeregu darmowych i płatnych dodatków; ponadto posiadacze przepustki sezonowej otrzymają zremasterowane wersje gier Assassin’s Creed III i Assassin’s Creed III: Liberation.

Assassin’s Creed: Liberation HD trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC

luckie, 10 września 2013, 12:16

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin’s Creed: Liberation HD na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC. Pod względem fabularnym gra nie będzie się różnić od wydanego na PlayStation Vita Assassin’s Creed III: Liberation. Naturalnie, zmiany dotkną oprawy graficznej oraz niektórych elementów rozgrywki.

Assassin's Creed: Liberation HD i inne gry firmy Ubisoft w produkcji?

Sarge, 7 września 2013, 13:20

Assassin’s Creed: Liberation HD, Assassin’s Creed: Pirates, Rayman Fiesta Run czy Auto Dance to tylko niektóre z tytułów, jakie pojawiły się na zdjęciu listy wydawniczej koncernu Ubisoft, która wyciekła do sieci. Francuska firma do tej pory nie potwierdziła trwających prac nad tymi produkcjami, ale sprawa wygląda bardzo obiecująco.

Assassin’s Creed III – 60-minutowy gameplay z wersji PC

Ender, 19 listopada 2012, 19:20

W sieci pojawiły się filmy z zapisem z rozgrywki pecetowej wersji Assassin’s Creed III. Klipy zostały opublikowane przez gracza, który na kilka dni przed premierą otrzymał swoją kopię tytułu. Jego głównym zarzutem wobec portu był model sterowania, niezbyt dobrze przystosowany do obsługi za pomocą myszki i klawiatury.

Premiera Assassin's Creed III – rewolucja zaczęła się od opanowania Xboksa 360 i PlayStation 3

luckie, 31 października 2012, 08:24

Swoją premierę ma dzisiaj Assassin’s Creed III – jeden z najważniejszych tegorocznych tytułów. Na półki sklepowe trafiły już edycje na Xboksa 360 i PlayStation 3. Tradycyjnie wersja na PC pojawi się z pewnym opóźnieniem – pecetowcy muszą zaczekać do 23 listopada.

Udostępniono ścieżki dźwiękowe obu odsłon Assassin’s Creed III

Aver, 19 października 2012, 11:31

Firma Ubisoft udostępniła fragmenty ścieżek dźwiękowych do gier Assassin’s Creed III i Assassin’s Creed III: Liberation. Pełne wersje będzie można nabyć w serwisach iTunes i Amazon. Utwory nawiązują do poprzednich odsłon serii, choć posiadają również dużo odniesień do kultur ludów zamieszkujących Amerykę w XVIII wieku.

Wieści ze świata (NHL 13, Assassin's Creed III: Liberation) 30/8/12

Sarge, 30 sierpnia 2012, 15:00

Dziś piszemy m.in. o dwóch zawodniczkach w NHL 13, aktorce podkładającej głos pod główną bohaterkę Assassin's Creed III: Liberation, a także wejściu gry Fable: The Journey w fazę gold. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Podsumowanie konferencji firmy Sony

Aver, 14 sierpnia 2012, 23:59

Dokładnie o godzinie 20:10 zakończyła się nieco ponad godzinna konferencja firmy Sony. Japoński koncern skupił się głównie na PlayStation Vita. Sporo miejsca poświęcono usłudze PlayStation Mobile, a także tytułom wykorzystującym Wonderbook i Move.

Twórcy gier niewystarczająco interesują się PS Vita

sathorn, 10 sierpnia 2012, 10:55

PlayStation Vita cierpi na brak zainteresowania twórców i wydawców gier. Shuhei Yoshida, prezes związku studiów deweloperskich Sony przyznaje, że problem istnieje. Wyraża także nadzieję, że sprawy idą ku lepszemu.

Konferencja Sony – Beyond (nowy projekt Quantic Dream), rozgrywka z The Last of Us, bitwy morskie w Assassin’s Creed III i inne

Hed, 5 czerwca 2012, 05:47

Na konferencji Sony pokazano Beyond, nowy projekt twórców Heavy Rain oraz pełnoprawną rozgrywkę z The Last of Us. To nie koniec atrakcji, bo koncern postarał się też o unikatowe ujęcia z gier Assassin’s Creed III, Far Cry 3 i God of War: Wstąpienie.

PlayStation Vita dostanie Assassin’s Creed III: Liberation

Adrian Werner, 3 czerwca 2012, 10:57

Ubisoft zamierza wydać Assassin’s Creed III: Liberation na PlayStation Vita. W grze po raz pierwszy wcielimy się w żeńskiego asasyna.