Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assetto Corsa

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.)

Adrian Werner, 14 marca 2016, 09:39

W minionym tygodniu na polskim rynku gier działo się sporo. Techland zapowiedział rodzime wydanie Assetto Corsy na PS4 i XOne, poznaliśmy zawartość jubileuszowego numeru CD-Action (20-lecie), Inner Chains odniosło sukces na Kickstarterze, a CD Projekt RED ujawnił swoje plany na przyszłość i podzielił się wynikami sprzedaży serii Wiedźmin.

Assetto Corsa – konsolowe wersje opóźnione o półtora miesiąca

Ender, 24 lutego 2016, 19:10

Wyścigowy symulator Assetto Corsa pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 z ponad miesięcznym poślizgiem. Według wcześniejszych planów studia Kunos Simulazioni, gra miała zadebiutować w sklepach w drugiej połowie kwietnia. Powodem przesunięcia premiery jest chęć dalszego dopracowania produkcji.

Konkretna data premiery konsolowej wersji Assetto Corsa

Pirlond, 20 stycznia 2016, 17:50

Przedstawiciele firmy 505 Games ujawnili konkretną datę premiery konsolowego wydania Assetto Corsa. Gra ukaże się na PlayStation 4 i Xboksie One 22 kwietnia.

Assetto Corsa – wersja gry na PS4 oraz XONE już w 2016 roku

Renox, 3 czerwca 2015, 18:00

Firma 505 Games nawiązała współpracę ze studiem Kunos Simulazioni, czego owocem będzie tworzona z myślą o konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One nowa edycja gry Assetto Corsa, realistycznego symulatora wyścigów. W rozwinięciu znajdziecie zwiastun omawianego tytułu oraz kilka ładnie prezentujących się screenów.

Assetto Corsa - zadebiutowała pełna wersja wyścigowego symulatora

Góral, 19 grudnia 2014, 14:47

Assetto Corsa, wyczekiwana gra wyścigowa z gatunku symulatorów, ukazała się w pełnej wersji. Produkcja dostępna jest w sklepie Steam w cenie 31,49 euro (około 134 zł; cena promocyjna, obowiązuje do 2 stycznia).

Kolejne gry zaakceptowane przez Steam Greenlight (m.in. Assetto Corsa, DreadOut, Stonehearth i GunZ 2)

Adrian Werner, 15 czerwca 2013, 12:39

Firma Valve opublikowała nową listę gier zaakceptowanych na Steam dzięki usłudze Greenlight. Tym razem wśród szczęśliwych produkcji znalazł się m.in. symulator jazdy Assetto Corsa, horrory DreadOut i The Forest, przygodówka Ether One oraz sandboksowy RTS Stonehearth.

Udostępniono demo technologiczne symulatora wyścigowego Assetto Corsa

Sarge, 25 lutego 2013, 11:45

Na oficjalnej stronie internetowej gry wyścigowej Assetto Corsa pojawiło się jej grywalne demo technologiczne. Pozwala ono przejechać się Lotusem Elise SC na trasie zlokalizowanej we włoskiej miejscowości Magione.

Zapowiedziano Assetto Corsa, wyjątkowo realistyczną grę wyścigową

Len, 28 grudnia 2011, 12:00

W nadchodzącym roku zadebiutuje nowa gra wyścigowa włoskiego studia Kunos Simulazioni, w której duży nacisk zostanie położony na symulacyjny model jazdy oraz realistyczne odwzorowanie tras i pojazdów. Gra Assetto Corsa będzie korzystała z wszelkich dobrodziejstw bibliotek DirectX 11 i pojawi się wyłącznie na komputerach PC.