Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Left Behind: Eternal Forces

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Fallout 3, Red Faction: Guerrilla) 19/05/09

Jiker, 19 maja 2009, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: świetna sprzedaż biletów na Blizzcon 2009, Microsoft zamierza karać oszustów, data premiery Rock Band: Unplugged i Virtua Tennis 2009, Avalanche Studios znowu zwalnia i inne. Zapraszamy do lektury.

Potwierdzono Left Behind II: Tribulation Forces

eLKaeR, 20 czerwca 2007, 06:32

Po raz pierwszy o kontynuacji gry strategicznej czasu rzeczywistego pt. Left Behind: Eternal Forces usłyszeliśmy pod koniec listopada ubiegłego roku. Aż do teraz musieliśmy jednak czekać na konkretne informacje, dotyczące owego sequela. Jego developingiem ponownie zajmują się ludzie z Left Behind Games w oparciu o powieści autorstwa Timothy'ego LaHaye'a i Jerry'ego Jenkinsa.

Twórcy gry Left Behind: Eternal Forces na minusie

Metatron, 22 lutego 2007, 12:31

Firma Left Behind Games opublikowała raport finansowy za trzeci kwartał (październik-grudzień 2006) bieżącego roku finansowego. Przychody ze sprzedaży przyniosły 2,2 miliona dolarów i nie były w stanie choćby wyrównać wydatków firmy za wspomniany okres, które wyniosły 4 miliony dolarów.

Left Behind: Eternal Forces Gold, czyli więcej, lepiej etc.

eLKaeR, 26 stycznia 2007, 11:55

Znajdzie się zapewne spore grono ludzi, którym podobała się strategia typu RTS pt. Left Behind: Eternal Forces, wydana niewiele ponad dwa miesiące temu. Takie osoby z otwartymi ramionami powitają zapowiedzianą właśnie "złotą" edycję owej gry, mającą ujrzeć światło dzienne 1 października 2007. W ten sposób firma Left Behind Games chce zrealizować wcześniejsze plany, dotyczące przyszłości serii LB.

Organizacja muzułmańska walczy o wycofanie ze sprzedaży gry Left Behind

Metatron, 22 grudnia 2006, 10:44

Pisaliśmy już o tym, że gra Left Behind: Eternal Forces wzbudza sporo kontrowersji. Niedawno amerykańskie środowiska chrześcijańskie walczyły o wycofanie jej ze sprzedaży jako godzącej w podstawy ich religii. Obecnie do protestujących dołączyły organizacje muzułmańskie.

Left Behind: Eternal Forces doczeka się nie tylko kontynuacji, ale także rozszerzenia

eLKaeR, 6 grudnia 2006, 16:16

Kontynuacja Left Behind: Eternal Forces została już umieszczona w planie developerów ze studia Left Behind Games, o czym pisaliśmy w ostatnim dniu ubiegłego miesiąca. Na tym jednak nie koniec doniesień z siedziby owej firmy, gdyż właśnie dowiedzieliśmy się, że autorzy wspomnianej gry strategicznej czasu rzeczywistego przygotowują jej oficjalne rozszerzenie.

Kontynuacja Left Behind: Eternal Forces wsparta przez autorów Rise of Nations

eLKaeR, 30 listopada 2006, 15:55

Donieśliśmy Wam dzisiaj już o nieprzychylnym stosunku amerykańskich organizacji chrześcijańskich do nowej gry strategicznej czasu rzeczywistego, zatytułowanej Left Behind: Eternal Forces. Developerzy ze studia Left Behind Games wcale się tym jednak nie przejmują i właśnie poinformowali o planach stworzenia kontynuacji owej pozycji.

Gra Left Behind: Eternal Forces na celowniku organizacji chrześcijańskich

Metatron, 30 listopada 2006, 10:52

Wejście na rynek gry Left Behind: Eternal Forces wywołało falę oburzenia wśród chrześcijańskich organizacji. Oparty na przedstawionym w książkach Tima LaHaye i Jerry’ego B. Jenkinsa świecie czasu apokalipsy RTS jest oskarżany o to, że zachęca chrześcijan do przemocy wobec innowierców.

Gra Left Behind: Eternal Forces trafiła na amerykańskie półki sklepowe

Metatron, 10 listopada 2006, 11:47

Left Behind: Eternal Forces, gra na PC nazywana chrześcijańskim RTSem, właśnie trafiła do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych. Produkcja powstała w oparciu o bestsellerową serię książek z cyklu „Czasy ostateczne” napisaną przez Tima LaHaye'a i Jerry'ego B. Jenkinsa i dotyczy wydarzeń mających miejsce podczas apokalipsy.

Left Behind: Eternal Forces w "złocie"

Krystian Smoszna, 19 października 2006, 09:26

Pierwszy program z cyklu Left Behind, który nosi tytuł Eternal Forces, wszedł w „złotą” fazę produkcji – poinformowała wczoraj firma Left Behind Games. Oznacza to, że debiutancki produkt studia trafił do tłoczni i już wkrótce zostanie opublikowany na rynku elektronicznej rozrywki.

Nadciąga demo gry Left Behind: Eternal Forces

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2006, 10:03

Już niebawem będziemy mogli wypróbować grę Left Behind: Eternal Forces. Odpowiedzialne za produkcję programu studio Left Behind Games zapowiedziało, że wersja demonstracyjna zadebiutuje w Internecie w najbliższy wtorek, 29 sierpnia.