Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Left Behind: Eternal Forces

Left Behind: Eternal Forces - v.1.3
Left Behind: Eternal Forces - v.1.3

demo gryrozmiar pliku: 316,4 MB

Gra Left Behind: Eternal Forces powstała pod kierownictwem Troy’a Lyndona (twórcy Madden Football) jest rozbudowanym RTS-em dziejącym się w świecie znanym z bestsellerowej chrześcijańskiej serii książek Tima LaHaye'a i Jerry'ego B. Jenkinsa „Left...

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Fallout 3, Red Faction: Guerrilla) 19/05/09

wiadomość19 maja 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: świetna sprzedaż biletów na Blizzcon 2009, Microsoft zamierza karać oszustów, data premiery Rock Band: Unplugged i Virtua Tennis 2009, Avalanche Studios znowu zwalnia i inne. Zapraszamy do lektury.

Potwierdzono Left Behind II: Tribulation Forces

wiadomość20 czerwca 2007

Po raz pierwszy o kontynuacji gry strategicznej czasu rzeczywistego pt. Left Behind: Eternal Forces usłyszeliśmy pod koniec listopada ubiegłego roku. Aż do teraz musieliśmy jednak czekać na konkretne informacje, dotyczące owego sequela. Jego developingiem ponownie zajmują się ludzie z Left Behind Games w oparciu o powieści autorstwa Timothy'ego LaHaye'a i Jerry'ego Jenkinsa.

Twórcy gry Left Behind: Eternal Forces na minusie
Twórcy gry Left Behind: Eternal Forces na minusie

wiadomość22 lutego 2007

Firma Left Behind Games opublikowała raport finansowy za trzeci kwartał (październik-grudzień 2006) bieżącego roku finansowego. Przychody ze sprzedaży przyniosły 2,2 miliona dolarów i nie były w stanie choćby wyrównać wydatków firmy za wspomniany okres, które wyniosły 4 miliony dolarów.

Alleluja i do przodu – analizujemy chrześcijańskie gry wideo
Alleluja i do przodu – analizujemy chrześcijańskie gry wideo

artykuł28 lipca 2016

Na marginesie branży gier wideo, jaką znamy, istnieje skromna gałąź gier religijnych. Jak wyglądają takie tytuły? Dla kogo powstają? Czy mogą zainteresować „hardkorowego” gracza? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.11.2006 09:33
SturmovikGSP
24
Centurion

No ciekawy pomysl, sam bym chetnie w cos takiego zagral, szkoda ze czasu tylko brak

09.11.2006 01:27
📄
odpowiedz
zanonimizowany35060
41
Generał

Nie powiedziałbym. Nawet zrzuty z gry wyglądają niezbyt ciekawie. Podgląd indywidualnych interfejsów jakoś nie budzi zaufania. W ogóle takie gry to już przeżytek.

19.05.2009 14:00
odpowiedz
polish_farmer
51
Konsul

O gra na podstawie chrześcijańskiej mitologii. Nie wygląda za ciekawie. Ale skoro powstaje dwójka to ktoś w to gra; ja sobie odpuszczę.