Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Left Behind: Eternal Forces

To strona z ocenami gry Left Behind: Eternal Forces. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.11.2006 09:33
SturmovikGSP
24
Centurion

No ciekawy pomysl, sam bym chetnie w cos takiego zagral, szkoda ze czasu tylko brak

09.11.2006 01:27
📄
odpowiedz
zanonimizowany35060
41
Generał

Nie powiedziałbym. Nawet zrzuty z gry wyglądają niezbyt ciekawie. Podgląd indywidualnych interfejsów jakoś nie budzi zaufania. W ogóle takie gry to już przeżytek.

19.05.2009 14:00
odpowiedz
polish_farmer
51
Konsul

O gra na podstawie chrześcijańskiej mitologii. Nie wygląda za ciekawie. Ale skoro powstaje dwójka to ktoś w to gra; ja sobie odpuszczę.