Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Viva Pinata

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 listopada 2008)

Jiker, 25 listopada 2008, 09:53

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: flaszowy Doom, cena dodatku do Far Cry 2, debiut demonstracji Dead Space, przenośne Star Ocean opóźnione, gry THQ z reklamami, Viva Pinata ze świątecznymi utworami. Zapraszamy do lektury.

Nowości od Rare

Przemysław Zamęcki, 9 lipca 2008, 12:34

Firma Rare, znana z takich gier, jak Banjo-Kazooie, Conker’s Bad Fur Day czy Perfect Dark podpisała umowę z Audiokinetic, kanadyjskim producentem oprogramowania Wwise, wprowadzającego nowe standardy tworzenia ścieżek audio dla gier komputerowych i video.

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

Przemysław Zamęcki, 1 lipca 2008, 08:49

Brytyjska firma Rare, autorzy takich gier jak Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, Conker’s Bad Fur Day, Kameo: Elements of Power czy Viva Pinata, ogłosiła na swoich stronach internetowych, że od początku swego istnienia, tj. od 1985 roku sprzedało się sto milionów pudełek z charakterystycznym R w logo.

Microsoft ujawnia line-up na E3

Vercetti, 13 czerwca 2008, 20:47

Choć tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo nie będą cieszyły się raczej takim zainteresowaniem jak jeszcze przed kilkoma laty, nie znaczy to, że w dniach 15-17 lipca w Los Angeles nie będzie ciekawie. Koncern Microsoft ujawnił właśnie listę produktów, które zaprezentuje widzom na swoim stoisku w słynnej hali Convention Center.

Rare ujawnia nowe fakty z życia cyklu Viva Pinata

Jiker, 12 maja 2008, 10:45

Studio Rare obudziło się wreszcie z zimowego letargu, przedstawiając nam nie tylko pierwsze zrzuty ekranowe z nowej odsłony Banjo-Kazooie, ale także kolejne fakty z życia cyklu Viva Pinata. Najważniejsze z nich prezentujemy Wam poniżej.

16 listopada dniem europejskiej premiery pecetowej wersji Viva Pinata

Jiker, 1 listopada 2007, 14:58

Mija właśnie pierwszy dzień obecności na światowym rynku drugiej gry z cyklu Viva Pinata. Pierwsza, ciepło przyjęta przez media i część z właścicieli Xboksa 360, ukaże się natomiast już niedługo w wersji na komputery osobiste. Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Amerykanie zagrają w nią 6 listopada. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Europejczycy otrzymają taką możliwość zaledwie dziesięć dni później.

Uaktualnienie usługi Games for Windows LIVE w listopadzie

Misiek, 9 października 2007, 13:34

Microsoft ogłosił, że w listopadzie zostanie wypuszczona nowa wersja usługi Games for Windows LIVE, oznaczona numerem 1.2. Aktualizacja przyniesie ze sobą oczywiście szereg poprawek i dodatków.

Oświadczyny za pośrednictwem gry Viva Pinata

Metatron, 14 września 2007, 10:57

Oświadczyny, czy nawet ślub przeprowadzone w wirtualnym świecie to żadna nowość. Już niejednokrotnie fani World of Warcraft i innych MMO mieli okazję uczestniczyć w tego typu ceremoniach. Pewien gracz postanowił pokazać, że inne gry również świetnie się do tego nadają, oświadczając się za pośrednictwem dzieła Rare, Viva Pinata.

Nie będzie nowych dodatków do gry Viva Pinata

Krystian Smoszna, 6 września 2007, 19:18

Firma Rare nie zamierza tworzyć kolejnych dodatków do gry Viva Piñata w wersji na konsolę Xbox 360. Brytyjczycy zajęci są pracą nad czymś zupełnie innym. W chwili obecnej nie wiemy czy chodzi tu o zupełnie nowy produkt, czy też o zapowiedziane wcześniej konwersje wspomnianego wyżej tytułu na PC i DualScreena.

Zobacz jak będzie wyglądała gra Viva Pinata w wersji dla PC

Major Doktor Upiorna, 11 lipca 2007, 22:42

W trakcie swojej konferencji na trwających właśni targach E3 przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że posiadacze PeCetów jeszcze w tym roku otrzymają grę Viva Pinata. Obecnie udało nam się dotrzeć do pierwszych obrazków prezentujących tę pozycję.

PeCetowe konwersje gier Gears of War i Viva Pinata jeszcze w tym roku!

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:55

Jeszcze w tym roku posiadacze „blaszaków” otrzymają od koncernu Microsoft Game Studios dwie produkcje, które dotąd nosiły miano tzw. tytułów ekskluzywnych dla konsoli Xbox 360. Mowa tu o grach Viva Pinata oraz... Gears of War!

Wersje demonstracyjne Viva Pinata i Pirates of the Caribbean: At World's End w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 16 maja 2007, 11:25

Wczorajsze popołudnie obfitowało w premiery nowych wersji demonstracyjnych przeznaczonych dla posiadaczy konsoli Xbox 360. W ofercie Xbox Live Marketplace pojawiły się bowiem dwie nowe pozycje: demo znanej wszystkim Viva Pinata oraz opartej o hitową produkcję filmową pozycji Pirates of the Caribbean: At World's End.

Viva Pinata uhonorowana przez organizację Parents' Choice Foundation

Jiker, 1 maja 2007, 12:03

Amerykańska organizacja Parents' Choice Foundation postanowiła przyznać grze Viva Pinata najważniejszą nagrodę wchodzącą w skład tegorocznego Parents' Choice Award Program. Oprócz niej uhonorowana została również niekonwencjonalna odsłona serii Tony Hawk, nosząca podtytuł Downhill Jam.

Rare obiecuje rozwój marki Viva Pinata

Vercetti, 7 marca 2007, 16:50

Viva Pinata, jeden z najbardziej nowatorskich tytułów, jakie ukazały się w ubiegłym roku na konsoli Xbox 360, pomimo sprzedaży na średnim poziomie zebrał wiele ciepłych słów zarówno od środowiska krytyków, jak i od samych graczy. Z tego też powodu producent dzieła, studio Rare przez co najmniej dwa lub trzy najbliższe lata zamierza rozwijać wspomnianą markę.

Microsoft: marka Viva Pinata z pewnością będzie rozwijana

Metatron, 13 lutego 2007, 14:40

Microsoft nie zraża się dość średnią sprzedażą gry Viva Pinata i planuje w dalszym ciągu rozwijać jej licencję. Podczas konferencji DICE, Shane Kim, wiceprezes Microsoft Game Studios oraz Phil Spencer, dyrektor generalny tej samej firmy, potwierdzili plany rozszerzenia marki Viva Pinata o inne produkty.

Studio Rare pracuje nad grą przeznaczoną dla Xbox Live Arcade

Jiker, 5 lutego 2007, 16:35

Studio Rare, rozchwytywane niegdyś przez światowych gigantów rynku wirtualnej rozrywki, trafiło w końcu pod opiekuńcze skrzydła Microsoftu. To właśnie konsole tego koncernu stanowią od kilku lat główną platformę dla gier, produkowanych przez twórców serii Perfect Dark, Banjo Kazooie, czy też świetnego Conker’s Bad Fur Day. Już niedługo Rare wyda swoją pierwszą grę w ramach usługi Xbox Live Arcade.

Poradnik: Viva Pinata

Redakcja GRYOnline.pl, 10 stycznia 2007, 17:10

Witamy w nieoficjalnym poradniku do gry Viva Pinata. Przeznaczony jest on dla tych, którzy po krótkim pobycie na uroczej wyspie zamieszkałej przez papierowe, wypełnione cukierkami zwierzęta odkryli, że zajmowanie się nimi to nie bułka z masłem. Pragnąc zwabić do swojego ogrodu nowe stworzenia i – co jest o wiele trudniejsze – nakłonić je do romansowania, trzeba znać ich wymagania i skrupulatnie je spełniać.

Założyciele Rare opuszczają firmę

Jiker, 3 stycznia 2007, 11:42

Chris oraz Tim Stamperowie – jedni z założycieli firmy Rare, postanowili ją opuścić. Jak poinformował Microsoft, właściciel Rare od 2002 roku, sytuacja ta nie ma nic wspólnego z mniejszą niż zakładano sprzedażą ostatniej gry słynnego studia, czyli Viva Pinata.

Pinaty w gokartach?

eLKaeR, 12 grudnia 2006, 13:44

Krajowi posiadacze konsoli Xbox 360 szaleją teraz na punkcie Viva Pinata – pierwszej gry dla "trzystasześćdziesiątki", dostępnej w pełnej polskiej wersji językowej. Według redakcji magazynu Electronic Gaming Monthly platforma X360 doczeka się w niedalekiej przyszłości jeszcze jednego produktu, traktującego o sympatycznych zwierzaczkach, wypełnionych cukierkami.

Rare o płatnych dodatkach do gry Viva Pinata

Jiker, 30 listopada 2006, 09:55

Gregg Mayles, główny designer Rare, poinformował w wywiadzie udzielonym serwisowi GameIndustry, że dopóki nie wykrystalizuje się popyt na płatne dodatki do gry Viva Pinata, jego firma będzie podchodzić do tej kwestii w sposób niechętny.

Kolejny mikro-dodatek do Viva Pinata już dostępny

Jiker, 22 listopada 2006, 11:07

O ile Atari nie zapomina o biedniejszych użytkownikach Xboksa 360, o tyle Microsoft wzorem Electronic Arts stara się wyciągnąć pieniądze za każdy, nawet najmniejszy dodatek. Tym razem dotyczy to Accessory Pack 2, zestawu przeznaczonego do gry Viva Pinata.

Viva Pinata a płatne dodatki

Jiker, 14 listopada 2006, 13:30

W związku z przeprowadzoną niedawno amerykańską premierą gry Viva Pinata, firma Microsoft postanowiła uszczęśliwić posiadaczy tejże pozycji, udostępniając za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace dodatek Viva Pinata Accessory Pack 1.

Viva Pinata bez blokady regionalnej

Vercetti, 13 listopada 2006, 15:40

Dokładnie od piątku mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą zagrywać się w nową produkcję studia Rare – nietypową strategię o nazwie Viva Pinata. Europejczycy mogliby w tej sytuacji poczuć się pokrzywdzeni, gdyż na Starym Kontynencie tytuł ukaże się dopiero 1 grudnia. Na szczęście redaktorom serwisu Eurogamer udało się znaleźć rozwiązanie problemu.

Twórz internetowe teledyski z bohaterami gry Viva Pinata!

eLKaeR, 13 listopada 2006, 11:11

Szczególnie interesująca dla polskich posiadaczy konsoli Xbox 360 powinna być gra Viva Pinata (szerzej pisaliśmy o niej w zapowiedzi), ponieważ zostanie ona wydana przez CD Projekt dokładnie 1 grudnia 2006 w całkowicie zlokalizowanej wersji językowej (sugerowana cena detaliczna wyniesie 239,90 PLN). Dla niecierpliwie oczekujących na debiut tej pozycji przewidziano ciekawą mini-grę internetową.

Viva Pinata trafiła do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych

Metatron, 10 listopada 2006, 10:18

Zgodnie z oświadczeniem Microsoft Game Studios, przeznaczona na Xboksa 360 gra Viva Pinata wczoraj trafiła na amerykańskie półki sklepowe. Fakt ten rozpoczyna planowany na ponad trzy tygodnie proces dystrybucji tytułu na całym świecie, który oficjalnie zakończyć ma się 2 grudnia.