Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Runaway: Przewrotny Los

Twórcy serii Runaway zapowiedzieli przygodówkę Y: The Case of John Yesterday

Adrian Werner, 22 sierpnia 2011, 12:19

Na tegorocznym gamescomie znane z The Next Big Thing oraz cyklu Runaway studio Pendulo ujawniło swoją najnowszą produkcję, którą okazała się mroczna przygodówka Y: The Case of John Yesterday. Mamy dla was pierwsze informacje na temat tego projektu.

Premiery gier w Polsce (23-29 sierpnia)

Vercetti, 30 sierpnia 2010, 09:18

Ostatnie dni wakacji przyniosły premierę najbardziej oczekiwanej gry akcji tego roku – Mafii II. Produkcja zespołu 2K Czech trafiła do sklepów w piątek. Prócz niej na polskim rynku ukazało się też kilka przygodówek – wśród nich wysoko oceniona produkcja z cyklu Runaway. Szczegółowe zestawienie tytułów, które trafiły na rynek w ubiegłym tygodniu, prezentujemy poniżej.

Ubisoft Polska wyda przygodówkę Runaway: A Twist of Fate

Hed, 9 lipca 2010, 15:15

Trzecia odsłona serii przygodówek Runaway, zatytułowana A Twist of Fate, została wydana na świecie pod koniec ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwań w końcu wiemy, że sprowadzeniem gry do Polski zajmie się ostatecznie rodzimy oddział firmy Ubisoft, który będzie dystrybutorem kilku produktów wydawcy Focus Home Interactive.

Angielskojęzyczna wersja Runaway: A Twist of Fate już w sprzedaży

Cairine, 27 listopada 2009, 09:26

Na angielsko lub polskojęzyczną wersję pudełkową trzeciej części przygód Briana Basco i Giny Timmins przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – gra na razie dostępna jest jedynie w Niemczech, natomiast gracze z Wielkiej Brytanii czy Polski otrzymają swoje edycje na początku przyszłego roku. Tym bardziej wszyscy fani serii ucieszą się zapewne z wiadomości, że grę w wersji angielskiej można już zakupić i pobrać w formie cyfrowej za pośrednictwem sklepu The Adventure Shop.

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski

Jiker, 10 listopada 2009, 13:49

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku.

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, The Sims 3, Dead Space Extraction) 29/05/09

Jiker, 29 maja 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Dead Space Extraction na Wii, zapowiedzi Madballs i Def Jam Rapstar, premiera dema Fight Night Round 4, darmowa ścieżka dźwiękowa do Flock!, nowy SOCOM na PSP z kooperacją dla czterech osób i inne. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze screeny z Runaway: A Twist of Fate

Elrond, 25 października 2008, 14:28

W sieci pojawiły się pierwsze, oficjalne screeny najnowszej odsłony serii gier przygodowych Runaway, o podtytule A Twist of Fate. Niestety, twórcy nie są tak wylewni w sprawie fabuły, w związku z czym nadal nie wiadomo, jakie przygody czekają Briana, głównego bohatera gry.

Światowa premiera nowej odsłony Runaway na początku przyszłego roku

Jiker, 26 lutego 2008, 16:05

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Runaway 3 w produkcji, "dwójka" doczeka się konwersji na Wii

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2007, 08:53

Wielbiciele serii gier przygodowych Runaway mają powody do radości, gdyż firma Pendulo Studios, S.L. przygotowuje kolejny produkt opowiadający o perypetiach Briana i Giny. Informacje o nowym programie zostały ujawnione przez Hiszpanów w trakcie targów Games Convention.

Runaway 2: Dream of the Turtle trafi na NDS

Metatron, 20 kwietnia 2007, 09:46

Na konsolę przenośną NDS zaczyna wychodzić coraz więcej i więcej gier utrzymanych w starym, dobrym stylu przygodówek. Według ostatnich zapowiedzi szykuje się kolejna gratka dla posiadających DS miłośników tego gatunku. Francuska firma Cyanide ogłosiła bowiem, że aktualnie przygotowuje przeznaczoną na tę konsolę wersję przezabawnej gry: Runaway 2: Dream of the Turtle.