Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 lipca 2020, 08:11

autor: Aquma

Zrobimy sobie czarne PS5? Przeciek daje nadzieję

Zdjęcia zamieszczone na chińskim forum sugerują, że użytkownicy będą mogli łatwo zmienić wygląd PlayStation 5. Konsola podobno ma mieć wymienne panele – zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Zrobimy sobie czarne PS5? Przeciek daje nadzieję - ilustracja #1
Być może będziemy mogli łatwo wpłynąć na wygląd PS5.

Informacje, które pojawiły się na chińskim forum sugerują, że białe panele po obydwu stronach obudowy PlayStation 5 będą wymienne. Zdjęcia zamieszczone we wpisie podobno pochodzą z fabryki, w której powstaje PS5. Jeśli wieści się potwierdzą, z pewnością będą doskonałą informacją dla osób, które lubią zmieniać wygląd swojej konsoli.

Zrobimy sobie czarne PS5? Przeciek daje nadzieję - ilustracja #2
Zrobimy sobie czarne PS5? Przeciek daje nadzieję - ilustracja #3
Zrobimy sobie czarne PS5? Przeciek daje nadzieję - ilustracja #4
PS5 z wymienialnymi panelami?

Fotografie zostały również opublikowane przez dziennikarza branżowego Joe „wottę” Andersona, który – jak sam zauważa – już wcześniej sugerował taki scenariusz. Oczywiście, jak zawsze w tego typu sytuacjach, warto mieć na uwadze, że informacje pochodzą z niepewnego źródła i w związku z tym należy traktować je jak plotki.

Przypominamy, że konsola PlayStation 5 trafi na rynek w okresie świątecznym tego roku – podobnie jak konkurencyjny Xbox Series X. Na razie nie znamy cen żadnego z urządzeń.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach