Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 października 2020, 10:47

Tak wygląda odświeżony PS Store na PC

Nowa wersja PlayStation Store zostanie udostępniona w tym tygodniu. Dzięki wyciekowi z Nowej Zelandii wiemy, jak będzie wyglądać sklep Sony po redesignie.

W SKRÓCIE:
  1. Nowa wersja PlayStation Store pojawi się w tym tygodniu.
  2. Dzięki wyciekowi z Nowej Zelandii wiemy już, jak będzie wyglądać.

Aktualizacja

Nowa wersja PlayStation Store jest już dostępna u wszystkich graczy. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, jest jeszcze sporo do poprawy i pozostaje ściskać kciuki, że Sony szybko nadrobi braki w swoim sklepie.

Oryginalna wiadomość

Nowy design PlayStation Store na PC dostępny będzie u nas od 21 października. Firma Sony nieco pośpieszyła się z jego uruchomieniem w Nowej Zelandii, dzięki czemu wiemy, co nas czeka po odświeżeniu sklepu PlayStation.

Oceniając zrzuty ekranu wykonane przez użytkowników, dochodzimy do wniosku, że nie każdemu nowy wygląd przypadnie do gustu. Jest na pewno nowocześniej, ale marnuje się mnóstwo przestrzeni. Dodatkowo sklep ma spore braki. Wyszukiwarka nie pokazuje tytułów gier, nie znajdziemy też informacji, co jest grą, a co dodatkiem. DLC nie są podpinane do kart produktów w sklepie. Brakuje też filtrów przy przeglądaniu i wyszukiwaniu.

Tak wygląda odświeżony PS Store na PC - ilustracja #5
źródło zdjęć: ResetEra

Miejmy nadzieję, że do czasu debiutu PlayStation 5 firma Sony uzupełni nową wersję sklepu o brakujące elementy i korzystanie z niego będzie nie tylko przyjemne dla oka, ale przede wszystkim - wygodne.

  1. PS5 – oficjalna strona internetowa konsoli