Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 czerwca 2020, 08:37

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

PS5 w sieci Amazon - cena uchwycona na screenach

W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące ceny PS5. Tym razem źródłem jest francuska wersja portalu Amazon – według zamieszczonej na niej informacji, za nową konsolę Sony będziemy musieli zapłacić nieco więcej niż za PS4.

PS5 w sieci Amazon - cena uchwycona na screenach - ilustracja #1
Cena PS5 pozostaje wielką niewiadomą.

W sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące możliwej ceny konsoli PlayStation 5. Tym razem źródłem jest francuska wersja serwisu Amazon. Według zamieszczonej tam informacji, za standardowy egzemplarz PS5 (czyli model z czytnikiem, a nie tzw. wersję Digital Edition) będzie trzeba zapłacić 499 euro, czyli około 2200 złotych (na stronie znajduje się adnotacja, że cena zawiera już podatek VAT, ale trzeba pamiętać, że w przypadku PS4 sugerowana cena okazała się nieco wyższa, niż sugerował przelicznik walut).

Według Amazonu za PS5 zapłacimy 499 euro.

PS5 – data premiery

Warto odnotować, że powyższy obrazek zdradza też możliwą datę premiery najnowszej platformy Sony – jest to 20 listopada 2020 roku (dzięki shirocat). To może być wyjątkowo udany, jesienny piątek dla fanów marki PlayStation – w sam raz, by spędzić cały (potencjalnie deszczowy) weekend na testowaniu nowego sprzętu.

Należy zaznaczyć, że to jedynie niepotwierdzone plotki, a informacje zostały już usunięte z serwisu Amazon – dlatego podchodźcie do nich z dużą dozą ostrożności.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna