Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 2 lutego 2021, 10:39

Dostępność Xbox Series X i S - problemy przynajmniej do czerwca

Microsoft ostrzega przed problemami z dostępnością Xboksa Series X|S. Braki w magazynach mogą występować nawet do czerwca tego roku.

W SKRÓCIE:
  1. Firma Microsoft poinformowała o spodziewanych problemach z dostępnością Xboksa Series X|S.
  2. Mają one potrwać do czerwca tego roku.

Firma Microsoft ostrzega przed brakami w dostawach Xboksa Series X|S. W wywiadzie dla New York Times, odpowiedzialny za relacje z inwestorami Mike Spencer przyznał, że firma będzie miała problem z wprowadzeniem odpowiedniej liczby konsol do sprzedaży do czerwca tego roku.

Największe problemy z dostępnością nowych konsol mają występować w USA oraz Europie Zachodniej. W Polsce sytuacja nie jest tak poważna i bez większych kłopotów możemy zakupić zarówno Xboksa Series S, jak i Series X. Jednak gdy aktualne stany sklepowe się wyprzedadzą, to zdobycie którejś z konsol również może nie należeć do łatwych zadań.

To nie pierwszy raz, gdy jesteśmy ostrzegani o przedłużających się problemach w tym temacie. Firma AMD kilka dni temu ujawniła, że spodziewa się braków konsol na rynku, które potrwają aż do końca tego roku. Powodem jest ograniczona produkcja podzespołów wykorzystywanych w PS5 i Xboksie Series X|S.

  1. Recenzja Xbox Series X - Microsoft odrobił lekcje
  2. Xbox Series X – strona oficjalna
Dostępność Xbox Series X i S - problemy przynajmniej do czerwca - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.