Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 2 listopada 2011, 10:08

autor: Hed

AMD/ATI publikuje finalną wersję sterowników Catalyst 11.10

W sieci pojawiła się finalna wersja sterowników dla kart grafiki Catalyst 11.10. Oprogramowanie przygotowane przez firmę AMD/ATI poprawia wiele błędów i zwiększa wydajność w takich grach jak Battlefield 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo i Batman: Arkham City.

Firma AMD/ATI wypuściła finalny pakiet oprogramowania Catalyst 11.10 dla kart grafiki, który do tej pory był dostępny w wersjach testowych. Sterowniki przynoszą kilka poprawek i zapewniają większą wydajność w takich grach jak Battlefield 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo i Batman: Arkham City. Posiadacze Radeonów mogą ściągnąć je z oficjalnej strony producenta.

W Catalyst 11.10 dodano kilka nowych profili CrossFire, co pozwoliło wyeliminować błędy w wybranych grach i zwiększyć ich wydajność (oprócz powyższych tytułów, producent wspomina o F1 2011, Dead Island, oraz NBA 2K12). Rozbudowano też funkcjonalność Eyefinity oraz VECC/CCC i poprawiono działanie kart na różnych systemach operacyjnych (Windows 7, Vista i inne).

AMD/ATI publikuje finalną wersję sterowników Catalyst 11.10 - ilustracja #1

Pełen opis dodatków i poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie AMD/ATI. Sterowniki są dostępne w wersji dla systemów:

  1. Windows 7 – 32-bit lub 64-bit
  2. Windows Vista – 32-bit lub 64-bit
  3. Windows XP – 32-bit lub 64-bit