Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Zoombinis: Logical Journey (PC)

Matmoludki: Logiczna Podróż PC

Zoombinis: Logical Journey

Zoombinis 1: Logical Journey to gra edukacyjna przygotowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (9 lat i starsze).

Logiczne

PC Windows
Okładka Zoombinis: Logical Journey (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2września2004

6października2004

pudełko PL

Zoombinis 1: Logical Journey to gra edukacyjna przygotowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (7 lat i starsze). Zadaniem programu jest nauczenie najmłodszych użytkowników komputerów logicznego rozumowania oraz rozwiązywania wybranych problemów z zakresu matematyki. Podczas rozgrywki, dzieci śledzą losy grupy przyjaznych stworków zwanych Zoombinami - główny cel rozgrywki polega na bezpiecznym doprowadzeniu ich do nowego miejsca zamieszkania. Aby zrealizować owe zadanie, należy prawidłowo przejść/ułożyć 12 różnorodnych mini-gier/zestawów puzzli (cztery poziomy trudności).

Podczas zabawy dzieci uczą się efektywnego wykorzystywania zgromadzonych informacji, obserwacji obiektów, testują wybrane teorie naukowe w praktyce, szukają jak najlepszych rozwiązań dla szeregu problemów, etc. Poziom wszystkich zagadek rośnie wraz z osiągniętymi postępami, dzięki czemu nasi podopieczni dość szybko wciągają się w wirtualną przygodę i nie powinni narzekać na nudę. Puzzle za każdym razem generowane są automatycznie, dlatego przypadek, w którym dziecko miałoby układać ten sam zestaw, został praktycznie wykluczony. W każdej chwili, dostępna jest także interaktywna pomoc dla młodych użytkowników, zawierająca cenne wskazówki dotyczące aktualnie trwającego zadania. Rodzice mogą oczywiście śledzić osiągnięcia swoich pociech, co umożliwia im jednoczesną ocenę ich rozwoju. Program zawiera również zadania do drukowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Zoombinis: Logical Journey

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Matmoludki: Logiczna Podróż

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki 4MB
  • 40MB HDD