Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Zombies on a Plane (PC)
OkładkaZombies on a Plane (PC)

Zombies on a Plane PC

Gra akcji, w której trafiamy na pokład samolotu lub helikoptera opanowanego przez hordy zombiaków. Jako kapitan próbujemy uniemożliwić im całkowite przejęcie maszyny, z kolei w skórze jednego z pasażerów walczymy o przetrwanie przy użyciu rozbudowanego arsenału.

Akcji | FPP | TPP | samoloty | zombie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zombies on a Plane Premiera PC

26marca2016

producent: Shangri-La Game Studios wydawca: 1C Entertainment

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Zombies on a Plane

Dying Light

Zombie Army Trilogy

Trains Vs Zombies 2

Zombies on a Plane jest grą akcji, za której stworzeniem stoi zespół Shangri-La Game Studios. Produkcja została opracowana z myślą o platformie PC, a trafiła na nią nakładem firmy 1C Company.

Fabuła

W Zombies on a Plane warstwa fabularna nie odgrywa szczególnie ważnej roli. W trakcie zabawy wcielamy się w osobę, która znalazła się na pokładzie samolotu lub śmigłowca opanowanego przez hordy tytułowych nieumarłych, a naszym zadaniem jest walka o przetrwanie.

Mechanika

W wydanym na platformie PC Zombies on a Plane przejmujemy kontrolę nad kapitanem samolotu lub nad jednym z jego pasażerów. W zależności od tego, w którego z nieszczęśników postanowimy się wcielić, a także który z sześciu trybów gry zdecydujemy się sprawdzić, zostają przed nami postawione odrębne zadania.

Jako pilot zasiadamy za sterami maszyny, starając się wykonywać nią takie manewry w powietrzu, by uniemożliwić zombiakom jej przejęcie. Sytuację komplikuje fakt, że jednocześnie musimy próbować utrzymać w całości jej najistotniejsze elementy; na szczęście w trakcie zmagań możemy naprawiać uszkodzone fragmenty samolotu lub helikoptera.

Wcielając się w pasażera przedzieramy się przez pokład i odpieramy ataki ze strony nieumarłych lub wychodzimy na zewnątrz, by w przestworzach stoczyć walkę na śmierć i życie. W tym przypadku autorzy oddają do naszej dyspozycji wachlarz broni i gadżetów, który obejmuje karabiny maszynowe, strzelby, a także pułapki; arsenał jest o tyle przydatny, że zombiaki podzielono na kilka rodzajów oraz zróżnicowano pod kątem zachowań, siły ataku i odporności na zadawane obrażenia.

Kwestie techniczne

Zombies on a Plane działa w oparciu o technologię Unreal Engine 3. Cechą charakterystyczną gry jest wysoki poziom brutalności – nic nie stoi na przeszkodzie, by dekapitować zombiaki lub odcinać im kończyny.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Zombies on a Plane: 18+