Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweGBA
Okładka Zoey 101 (GBA)

Zoey 101 GBA

Zabawna gra przygodowo-zręcznościowa, odwołująca się do popularnego serialu młodzieżowego, emitowanego przez stację Nickelodeon. Uczestniczymy w prostych mini-grach, między innymi wyścigach skuterów czy zawodach tanecznych.

Przygodowe | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Zoey 101 (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

2marca2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zoey 101 jest grą łączącą w sobie elementy przygodówki oraz prostej zręcznościówki. Produkt ten bazuje oczywiście na młodzieżowym serialu telewizyjnym, emitowanym przez stację Nickelodeon. Jest on też doskonale znany polskim widzom. W trakcie zabawy wchodzimy w interakcje ze znanymi z telewizyjnej produkcji postaciami. Omawiana gra odwołuje się bowiem do dwóch pierwszych sezonów serialu. Za jej produkcję odpowiedzialna jest firma Ignition Entertainment, która w przeszłości na Gameboy’a Advance wydała między innymi Elf Bowling i Monster Bass Fishing.

Właściwa zabawa składa się tak na dobrą sprawę z dużej ilości prostych mini-gier, w których możemy brać udział. Wszystkie zadania rozgrywają się na terenie lub wokół znanej z serialu prestiżowej szkoły Pacific Coast Academy. Wcielamy się natomiast w postać tytułowej Zoey Brooke, granej przez Jamie Lynn Spears, siostrę słynnej piosenkarki.

Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi gry taneczne, proste zawody sportowe, czy wyścigi skuterów. Cechą wspólną tych wszystkich rozrywek jest bardzo proste sterowanie, które nie wymaga właściwie żadnego przygotowania. Zoey 101 zawiera też jednak proste gry logiczne, polegające między innymi na łączeniu odpowiednich składników w celu sporządzenia pożądanej mikstury. Produkt ten zawiera też pewne elementy typowe dla przygodówek. Z napotykanymi postaciami wchodzimy bowiem w różnego rodzaju interakcje.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nasze osiągnięcia bezpośrednio wpływają na wygląd zakończenia gry. Oprawa wizualna Zoey 101 jest stosunkowo uproszczona, choć nie zabrakło poziomów rozgrywanych w trójwymiarowym środowisku. Przeważnie jednak akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Zoey 101

odpowiednia dla każdego wieku