Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Zero-G Marines (PC)

Zero-G Marines PC

Taktyczna gra akcji przenosząca nas do odległej przyszłości, gdzie dowodząc specjalną jednostką żołnierzy będziemy musieli zażegnać zagrożenie, które w postaci groźnego wirusa zbliża się do Ziemi.

Akcji

PC Windows
Okładka Zero-G Marines (PC)

producent: Strategy First

wydawca: Strategy First

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Akcja Zero-G Marines przenosi nas do roku 2353, gdy w jednej z ziemskich, tajnych stacji kosmicznych o nazwie Europa, w której prowadzono prace nad super-tajnym, bio-chemicznym projektem, coś poszło nie tak. Grupa terrorystyczna nazywająca się „Council of 9”, ze swoim przywódcą Nihilo na czele, dokonała akcji sabotażowej, w wyniku której groźny wirus (ów super tajny projekt) wydostał się z laboratoriów stacji i zainfekował wszystkich jej mieszkańców, a następnie rozprzestrzenił się na pozostałe cztery stacje kosmiczne.

W tym momencie, niebezpieczeństwo w postaci wirusa zmierz a ku ziemi, grożąc jej zagładą. Gracz wciela się w postać Christophera Kane, członka nowo sformowanej jednostki bojowej, która to została wysłana, by rozwiązać ten problem i ostatecznie zapobiec apokalipsie. Naszym zadaniem będzie dowodzenie odziałem, mającym przeciwstawić się wirusowi i jego tworom . Do dyspozycji mamy cały arsenał broni, masę dodatkowego wyposażenia oraz specjalne kombinezony Exo-Shell, dzięki którym możemy poruszać się, nie tylko we wnętrzu stacji, lecz również w przestrzeni kosmicznej.

  • Możliwość gry do 16 osób w trybie multiplayer.
  • Trójwymiarowe środowisko gry.
  • Możliwość przejęcia kontroli nad systemami stacji: podsystemem komunikacyjnym, kamerami wewnętrznymi, śluzami, wieżyczkami ogniowymi itp.
  • Opcje koordynacji i strategicznego planowania działań naszych żołnierzy, interfejs taktyczny.
  • Możliwość używania wahadłowców, transportowców i innych pojazdów.
  • Walka ma miejsce zarówno wewnątrz stacji, jak i w przestrzeni kosmicznej
  • Realistyczny engine fizyczny.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Oczekiwania czytelników: 6.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Zero-G Marines

12+

Wymagania sprzętowe Zero-G Marines

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

„Nieważcy Marines” odesłani w niebyt, czyli projekt Zero-G Marines anulowany

wiadomość7 czerwca 2003

Niewiele ponad dwanaście miesięcy temu opublikowaliśmy wiadomość, dotyczącą tymczasowego wstrzymania developingu futurystycznej taktycznej gry akcji pt. Zero-G Marines. Dziś wiadomo już dokładnie, iż wspomniany projekt został permanentnie usunięty z planu wydawniczego korporacji Strategy First.

Zero-G Marines chwilowo wstrzymany

wiadomość2 maja 2002

Po decyzji Novalogic o wstrzymaniu prac nad Necrocide (o czym pisaliśmy wczoraj), dzisiaj dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Kanadyjski zespół developerski Strategy First wstrzymał prace nad kosmiczną strzelanką 3D Zero-G Marines.