Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka World Tour Fishing	 (PC)

World Tour Fishing PC

World Tour Fishing to sportowa gra MMO utrzymana w lekkiej estetyce anime.

Sportowe | wędkarstwo | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | MMO

PC Windows
Okładka World Tour Fishing	 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

World Tour Fishing jest grą z gatunku MMO, która skupia się na ukazaniu w zabawny i miły sposób łowienia ryb. O lekkim charakterze produkcji świadczy nadana jej przez twórców nazwa, zapisywana skrótem popularnym w Internecie: WTF. Podobnie żartobliwie autorzy nazywają gatunek, który produkcja reprezentuje: Online Multiplayer Fishing Game (OMFG).

Rozgrywka w World Tour Fishing sprowadza się do rywalizacji w łowieniu ryb. Gracze awansują na kolejne rangi, aż do poziomów profesjonalnego wędkarstwa. Odbywają się także codzienne i cotygodniowe zawody. Oprócz rywalizacji gra oferuje również elementy współpracy – gracze mogą wspólnie wynajmować łodzie, które wykorzystuje się do łowienia na trudniej dostępnych łowiskach, położonych daleko od brzegu. Co warto podkreślić, tytuł odtwarza prawdziwe miejsca połowów z całego świata. W World Tour Fishing spotykamy się także z setkami prawdziwych ryb z różnych mórz i oceanów.

Samo łowienie wcale nie jest proste. W zależności od gatunku ryb i miejsca połowu, trzeba odpowiednio dobrać sprzęt oraz przynętę. Gdy już gracz znajdzie się przy łowisku, zaczyna się właściwa zabawa. Próba złapania ryby zakończy się sukcesem, jeśli rybak wykaże się odpowiednim refleksem i wygra w kilku minigierkach.

Oceniając oprawę graficzną tej rybackiej produkcji trudno uniknąć skojarzeń z estetyką znaną z popularnych filmów, seriali i gier anime. Podobne wrażenie wywołują kolorowe cyferki wyskakujące na ekranie podczas walki ze schwytaną na wędkę rybą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.8 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Gry podobne do World Tour Fishing

Wymagania wiekowe World Tour Fishing

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe World Tour Fishing

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki Geforce 6200 lub lepsza
  • Windows XP SP3/Vista/7/8