Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Woodcutter Simulator 2013 (PC)

Woodcutter Simulator 2013 PC

Woodcutter Simulator 2013 to gra symulacyjna wyprodukowana przez niemiecką firmę UIG Entertainment z myślą o graczach, którzy chcieliby sprawdzić się w roli nowoczesnego drwala. Podczas zabawy można spróbować swoich sił m.in.

Symulacje | ekonomiczne | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Woodcutter Simulator 2013 (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5grudnia2012

Woodcutter Simulator 2013 jest czwartą odsłoną cieszącej się sporą popularnością serii symulacji z elementami strategii ekonomicznej. Deweloperzy z firmy UIG Entertainment kolejny raz sięgnęli po sprawdzone pomysły, wzbogacając jednak zabawę o szereg nowych elementów.

Zgodnie z kanonem serii, gracz wciela się w rolę szefa firmy zajmującej się profesjonalną wycinką i przetwórstwem drewna. Do jego obowiązków należy m.in. ścinanie drzew, załadunek i transport kłód oraz obsługa maszyn do okorowywania pni i cięcia na deski. Pieniądze zarabiane na sprzedaży drewna pozwalają na zakup nowych pojazdów i urządzeń przydatnych w pracy.

Kampania główna podzielona została na szereg misji, w trakcie których w wyznaczonym limicie czasu należy ściąć określoną liczbę drzew, przetransportować kłody, przetworzyć pnie itd. Nowością wprowadzoną w Woodcutter Simulator 2013 jest możliwość wycinki przy użyciu pił łańcuchowych oraz z zastosowaniem widoku z perspektywy pierwszej osoby (FPP), dzięki czemu gracz może lepiej wczuć się w rolę drwala. Nie zabrakło także tradycyjnych elementów serii, jak chociażby możliwość kierowania różnego rodzaju pojazdami.

Twórcy Woodcutter Simulator 2013 włożyli wiele starań w podniesienie jakości oprawy wizualnej, co przełożyło się m.in. na bardziej zróżnicowane i szczegółowe środowisko 3D. Zadbano również o takie elementy jak zmieniające się warunki pogodowe i oświetleniowe (cykle dnia i nocy).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Woodcutter Simulator 2013

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Woodcutter Simulator 2013

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • 532 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
  • łacze internetowe