Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka W.A.T.E.R.: Online (PC)
OkładkaW.A.T.E.R.: Online (PC)

W.A.T.E.R.: Online PC

Futurystyczny thriller przeznaczony do rozgrywki w sieci Internet. Przenieś się do przyszłości i walcz o przetrwanie w świecie pozbawionym wody.

RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

W.A.T.E.R.: Online Premiera PC

anulowana

producent: Arithmetic Studios, Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

W.A.T.E.R.: Online to futurystyczny thriller przeznaczony do rozgrywki w sieci Internet. Jest rok 3523, a nasza planeta od tysiąca lat zamienia się w wielką, wypaloną słońcem pustynię. Ludzkość, którą znamy dziś nie istnieje. Populacja wymiera, a tylko nieliczni żyją w specjalnych podziemnych enklawach zwanych „Coolers”. Zostały one stworzone przez organizacje UGAN (Unified Global Association of Nations) w celu uratowania elity naszej cywilizacji, (naukowców, itp.) i stanowią ostanie źródło naturalnej wody na Ziemi. Każda ma swoją nazwę i znajduje się w innym miejscu tj. Gakkel (Biegun Północny), Nome (Alaska), Umea (Szwecja), Akita (Japonia), Gonder (Etiopia). Zwykli ludzie zostali skazani na śmierć z wycieńczenia. Jednak nie każdy się z tym pogodził i niektórzy starają się na własną rękę przedostać do podziemnych schronień (Coolers) i korzystać z wody. Niestety wielcy tego świata stworzyli świetnie wyposażoną i wyszkoloną grupę zwaną W.A.T.E.R., której zadaniem jest obrona ostatnich zasobów wodnych przed jakimikolwiek zagrożeniami.

Gracze stają się tymi biedakami skazanymi na śmieć. Celem jest przeżycie. Każdy musi zapewnić sobie przetrwanie przenikając do jednej z pięciu stref. Tam może się rozwijać i awansować społecznie, może kupować nowe i coraz większe tereny (Living Quarter), rozwijać swoją rodzinę (gildia), wykonywać różne zadania (questy) dla organizacji UGAN i W.A.T.E.R., a także handlować, udzielać się politycznie, a w razie potrzeby kraść. Może też brać udział w licznych walkach i bitwach oraz podróżować po świecie. Ostatecznym celem gry jest zdobycie kontroli nad wszystkimi „chłodniami”.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe W.A.T.E.R.: Online: 12+