Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka WackyLands Boss! (PSP)
OkładkaWackyLands Boss! (PSP)

WackyLands Boss! PSP

WackyLands Boss! to nietypowa zręcznościówka, wyprodukowana i wydana przez firmę Creat Studio. Tytuł stanowi konwersję przeboju znanego z telefonów iPhone.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WackyLands Boss! Premiera PSP

1lutego2011

producent: Creat Studios wydawca: Creat Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stworzona przez Creat Studios gra stawia użytkowników konsoli w roli tego złego, który planuje zburzyć spokój magicznego królestwa. Tytuł mocno wzoruje się na zapomnianej serii Rampage oraz jest konwersją z iPhone’a.

Gra jest zbudowana na bardzo prostym schemacie. Wybrany przez graczy potwór porusza się w lewo lub w prawo i niszcząc wszystko na swojej drodze za pomocą słabego i silnego ataku próbuje pokonać cały poziom. Celem jest zniszczenie królestwa, rozbicie armii, zjedzenie księżniczek i zrównanie z ziemią wszystkich napotkanych zamków. Po każdym ukończonym etapie twórcy umożliwili edycję postaci za pomocą zdobytych przedmiotów, jak ubrania czy akcesoria, oraz poprawianie umiejętności w jednej z czterech cech.

WackyLands Boss! stawia w dużej mierze na humor. Starcia bestii z armiami maleńkich ludzików są mocno przerysowane. Bardzo zróżnicowana paleta wrogów, w których obok rycerzy pojawiają się choćby wojownicy ninja, potwierdza, że gra ma wydźwięk humorystyczny. Całość uzupełnia karykaturalna, rysowana grafika 2D oraz zabawne animacje postaci.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI WackyLands Boss!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.