Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Video Strip Poker Boys (PC)

Video Strip Poker Boys PC

Video Strip Poker Boys jest czwartą odsłoną cyklu gier karcianych, rozwijanego przez firmę Torquemada Games. W przeciwieństwie do poprzednich części, tym razem gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera z przystojnymi młodzieńcami.

Logiczne | hazardowe | karciane | Poker | erotyczne

PC Windows
Okładka Video Strip Poker Boys (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19grudnia2008

19grudnia2008

pudełko PL

Video Strip Poker Boys to gra podejmująca tematykę rozbieranego pokera, stworzona przez rodzime studio developerskie Torquemada Games. Jest to czwarty już tytuł z serii Video Strip Poker, przy czym zasadniczą różnicą w stosunku do poprzedników jest to, że tym razem gracz zajmuje się rozbieraniem mężczyzn.

Ogólne założenia rozgrywki nie doczekały się poważniejszych zmian. Do zabawy przystępują więc dwie osoby – gracz oraz wybrany przez niego przeciwnik. Każde wygrane rozdanie powoduje, że konkurent zmuszony zostaje do zdjęcia części garderoby, a założeniem zabawy jest oczywiście jego całkowite rozebranie. Gracz może wybierać pomiędzy pięcioma przystojnymi młodzieńcami, z którymi chciałby zagrać. Są to między innymi muzyk Lawrence, prawnik Robert oraz makler Steven.

Oprawa wizualna Video Strip Poker Boys uległa znacznej poprawie w stosunku do poprzednich odsłon tego cyklu. Filmy z udziałem wybranego konkurenta wyświetlane są teraz w lepszej jakości i na panoramicznym ekranie. Warto też dodać, iż przeciwnik na bieżąco komentuje bieżące poczynania gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 2,5 / 10 na podstawie 606 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,95 PLN

Wymagania wiekowe Video Strip Poker Boys

18+

Wymagania sprzętowe Video Strip Poker Boys

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5600 lub lepsza), Windows 98 SE/Me/2000/XP