Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Undead Legions (X360)
OkładkaUndead Legions (X360)

Undead Legions

Undead Legions to osadzona w realiach fantasy, dynamiczna strzelanka z akcją ukazaną z widoku z góry (top-down). Gracze kierują poczynaniami herosów, a ich zadaniem jest stawić czoła hordom niegdyś pokonanych wrogów, którzy powrócili jako nieumarli.

Akcji | fantasy | zombie | elementy RPG | 2D | indie | strzelanki

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Undead Legions Premiera

26mar2013

PC

28mar2013

X360

Gry podobne do Undead Legions

Dungeon Siege III

Magicka

Battlepaths

Undead Legions jest drugą (po Battlepaths) grą w dorobku niemieckiego studia Key17 Games. Deweloperzy pozostali wierni realiom fantasy, jednak zdecydowali się na zmianę gatunku i stworzenie dynamicznej strzelanki z elementami cRPG.

Głównymi bohaterami gry są mag, kapłanka, łotrzyca oraz artylerzysta. Czwórka śmiałków przez lata zajmowała się wybijaniem monstrów i nikczemników. Zły Lord Nieumarłych pragnie to wykorzystać i ożywić trupy, by stworzyć z nich armię zdolną opanować świat. Jedyną przeszkodą stojącą mu na drodze są wspomniani herosi.

Undead Legions pozwala na grę w trybie single-player lub w kooperacji z udziałem maksymalnie czterech osób. Do dyspozycji graczy oddano cztery grywalne postaci, z których każda różni się podstawowymi atrybutami psycho-fizycznymi, uzbrojeniem oraz taktyką walki. Zabawa koncentruje się głównie na anihilacji hord przeciwników przy użyciu kilku rodzajów broni (np. karabin maszynowy, kusza), magii i ładunków wybuchowych.

Oprawa wizualna Undead Legions stanowi wyraźne nawiązanie do wcześniejszych dokonań studia Key17 Games. Deweloperzy ponownie sięgnęli po dwuwymiarową grafikę w kreskówkowym stylu. Na uwagę zasługuje system sterowania dostosowany do obsługi za pomocą kontrolera konsoli Xbox 360.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Undead Legions: Odpowiednia dla każdego wieku.

Undead Legions Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC
X360