Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWW
Okładka Ultimate Collector: Garage Sale (WWW)
OkładkaUltimate Collector: Garage Sale (WWW)

Ultimate Collector: Garage Sale WWW

Ultimate Collector: Garage Sale to tytuł społecznościowy, w którym głównym zadaniem gracza jest stworzenie awatara i domu, a następnie kolekcjonowanie przeróżnych rzeczy.

Logiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ultimate Collector: Garage Sale Premiera WWW

anulowana

producent: Portalarium wydawca: Zynga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ultimate Collector: Garage Sale to produkcja Richarda Garriotta i zespołu Portalarium. Gra jest tytułem społecznościowym podejmującym szeroko rozumianą tematykę kolekcjonerstwa.

Głównym zadaniem gracza w Ultimate Collector: Garage Sale jest stworzenie awatara i domu, a następnie kolekcjonowanie przeróżnych rzeczy. A jest co zbierać, bo w grze znajdziemy m.in. stare radia, pluszowe zabawki, dekoracje domowe, książki, obrazy, historyczne bronie, czy zestawy narzędzi. Przedmiotów są tysiące. Niektóre z nich trzeba naprawić lub sprawdzić ich autentyczność w celu podniesienia rynkowej wartości. Co ciekawe, wirtualne rzeczy są wzorowane na tych z rzeczywistości, a gra zawiera odnośniki do informacji o prawdziwych cackach.

Gracze mogą organizować tytułowe wyprzedaże nieopodal własnego domu, by handlować wybranymi eksponatami swojego zbioru z innymi uczestnikami zabawy. Można również szukać nowych ofert sprzedażowych w gazetach i upiększać swój dom. Oczywiście „garażowe promocje” nie są jedyną możliwością wzbogacenia kolekcji. Nowe przedmioty kupujemy m.in. w lombardach, na aukcjach, czy w zwykłych sklepach.

Ultimate Collector: Garage Sale w pewnym sensie zapoczątkowało całkowicie nowy gatunek gier społecznościowych. Produkcja zasłużonego twórcy opiera się na manii zbieractwa i pełnymi garściami czerpie z takich programów telewizyjnych jak American Pickers, Pawn Stars, czy Storage Wars, które cieszą się bardzo dużą popularnością w USA.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Ultimate Collector: Garage Sale: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ultimate Collector: Garage Sale Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook