Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Turtle Bay (PC)
OkładkaTurtle Bay (PC)

Bombowa Zatoka PC

Turtle Bay

Bombowa zatoka to nieskomplikowana gra zręcznościowa przygotowana z myślą o dzieciach. Mają one okazję wcielić się w postać Turbo Żółwia wyruszającego w niebezpieczną podróż mającą na celu uratowanie jego najbliższych z macek złowrogich ośmiornic.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bombowa Zatoka Premiera PC

12września2003

pudełko PL

29kwietnia2004

producent: Snowstep Development wydawca: GameHouse wydawca PL: MarkSoft Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Bombowa Zatoka to nieskomplikowana gra zręcznościowa przygotowana z myślą o dzieciach. Mają one okazję wcielić się w postać Turbo Żółwia wyruszającego w niebezpieczną podróż mającą na celu uratowanie jego najbliższych z macek złowrogich ośmiornic. Poprowadzi ona bohatera przez trzy różne strefy klimatyczne. Odwiedzimy wybrzeże Karaibów, tropikalne lasy Amazonii, a także lodowe i możne obszary Arktyki. Łącznie do pokonania czeka 100 poziomów, w tym 15 dodatkowych oraz 5 ukrytych. Na drodze bohatera stanie wielu przeciwników, z którymi będzie musiał sobie poradzić (w tym: boksujące kraby, jadowite węże oraz plujące minami łodzie podwodne), a także szereg zadań do wykonania. W pokonaniu tych przeciwności pomogą mu takie bronie jak: turbosprężarka oraz pistolet na wodę. Ponadto z biegiem rozgrywki Turbo Żółw rozwija swoje umiejętności, co wpływa na jego możliwości pokonywania napotkanych wrogów.

Autorzy Bombowej Zatoki specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach komputerowej rozrywki przygotowali specjalny samouczek wprowadzający w tajniki rozgrywki, a także zaopatrzyli grę w ładną i miłą dla oka oprawę wizualną.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 89 głosów czytelników.

Bombowa Zatoka cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Bombowa Zatoka: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bombowa Zatoka Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor AMD/Intel 600 MHz
  • 128 MB RAM
  • Karta graficzna 16 MB (kompatybilna z OpenGL)
  • Windows 98/Me/XP