Wyszukiwarka gier
Tsugunai: Atonement

Tsugunai: Atonement

PlayStation
po premierze

Data wydania: 28 listopada 2001

RPG, Klasyczne RPG, Tytuły ekskluzywne PlayStation, Singleplayer

Ciekawy RPG, który trafił tylko na rynek japoński i amerykański – o Europie ponownie zapomniano. W grze, jako dusza, możemy wcielać się w wybrane postacie, co znacznie urozmaica rozgrywkę.

6.2

Gracze

OCEŃ
Oceny

Bohaterem gry jest niejaki Reise, który wskutek ran odniesionych podczas jednej z wypraw, znajduje się w śpiączce. Jego ciało astralne opuszcza ciało, jedyną nadzieją jest pomoc innym ludziom i rozwiązanie zagadki, w jaki sposób się obudzić. Dusza Reise’a może wejść w każdą postać, zarówno staruszka, małego dziecka, czy mężczyzny w średnim wieku. Ten ciekawy pomysł znacznie urozmaica fabułę - każda postać ma swoje własne sprawy i problemy – i rozgrywkę – trzeba wybrać inna strategie walki. Zależnie od postaci i jej zmartwień, dostajemy różne questy – czasem może to być coś prostego jak znalezienie kota, ale często otrzymujemy niebezpieczne zadania jak splądrowanie starożytnych ruin pełnych potworów i pułapek.

Graficznie jest niestety znacznie gorzej, na każdym kroku przebija się z ekranu prostota. Lokacje wykonane są bez pomysłu, a postacie są źle wymodelowane i poruszają się nienaturalnie.

Czytaj więcej

Platformy:

PlayStation 2

PlayStation 2Angielskie napisy i dialogi

Ograniczenia wiekowe: 12+

Publicystyka

Oceny gry

Średnie Oceny:

6.2

Ocena Graczy

Średnia z 17 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl