Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePSP
Okładka Traxion (PSP)
OkładkaTraxion (PSP)

Traxion PSP

Traxion jest grą muzyczną, przypominającą nieco słynną pozycję pt. Vib-Ribbon z konsoli PlayStation pierwszej generacji. Wygląd rozgrywki determinują utwory muzyczne, które użytkownicy samodzielnie wprowadzają na kartę pamięci konsoli PSP.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Traxion Premiera PSP

anulowana

producent: Kuju Entertainment wydawca: LucasArts Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Traxion jest grą muzyczną, przypominającą nieco słynną pozycję pt. Vib-Ribbon z konsoli PlayStation pierwszej generacji. Developerzy z brytyjskiej firmy Kuju Entertainment zadedykowali swoje dzieło wyłącznie kieszonkowej platformie PlayStation Portable i podpisali umowę z korporacją LucasArts w sprawie rynkowej dystrybucji gotowego produktu.

Generalnie wygląd rozgrywki determinują utwory muzyczne, które użytkownicy samodzielnie wprowadzają na kartę pamięci konsoli PSP. Oczywiście omawiana pozycja zawiera w standardzie szereg kawałków, przygotowanych przez znanych artystów. Jednakże jeśli chcemy, to nic nie staje na przeszkodzie, abyśmy wykorzystali np. niesławne wykonanie hymnu narodowego przez jedną z polskich wokalistek podczas futbolowych Mistrzostw Świata 2002 w Korei i Japonii.

Ogółem developerzy zaimplementowali ponad dwadzieścia rozmaitych mini-gier. Na podstawie informacji ID3, zapisanych w plikach MP3, program rozpoznaje z jakim gatunkiem muzycznym ma do czynienia i dostosowuje do tego design wirtualnego świata. Możemy zatem sprawdzić się np. w sztuce przyrządzania potraw do rytmu, albo też podejmujemy wyzwania, podobne do tych z Amplitude dla PlayStation 2.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 UMD

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Traxion: Odpowiednia dla każdego wieku.

Traxion Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB