Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Totally Spies! Zombie Jamboree! (PC)
OkładkaTotally Spies! Zombie Jamboree! (PC)

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł PC

Totally Spies! Zombie Jamboree!

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies!

Towarzyskie | zombie | seriale animowane | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł Premiera PC

10maja2004

pudełko PL

15marca2007

producent: Brighter Minds Media wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies! (polski tytuł: Odlotowe Agentki!), emitowany od 2001 r.

Trzy na pozór zwyczajne nastolatki, stają w obronie świata przed próbującymi zawładnąć nim tytułowymi dziwadłami, totalnie pozbawionymi gustu. Akcja rozpoczyna się w centrum handlowym, podczas regularnych zakupów dziewcząt. Niestety przyjemność wyszukiwania nowych fatałaszków zostaje zakłócona przez zahipnotyzowanych ludzi, szwendających się po sklepach. Aby przywrócić właściwy porządek rzeczy, protagonistki muszą posłużyć się licznymi gadżetami i trikami szpiegowskimi oraz wykorzystać znajomość ostatnich trendów w świecie mody.

Gracz, wcielając się w Sam, Clover bądź Alex, musi rozwiązać cztery rozbudowane zadania. Poruszane w nich zagadnienia bezpośrednio wkraczają na teren matematyki oraz ćwiczą umiejętność czytania. Zabawa odbywa się na trzech poziomach trudności, dostosowanych do wieku i zdolności użytkownika. Ważnym aspektem gry jest fakt, iż uczy ona strategicznego i analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania na pojawiający się problem.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł: Odpowiednia dla każdego wieku.

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • Windows 98/ME/XP