Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Totally Spies! Zombie Jamboree! (PC)

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł PC

Totally Spies! Zombie Jamboree!

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies!

Towarzyskie | zombie | seriale animowane | 2D

PC Windows
Okładka Totally Spies! Zombie Jamboree! (PC)

wydawca: Mindscape

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10maja2004

15marca2007

pudełko PL

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies! (polski tytuł: Odlotowe Agentki!), emitowany od 2001 r.

Trzy na pozór zwyczajne nastolatki, stają w obronie świata przed próbującymi zawładnąć nim tytułowymi dziwadłami, totalnie pozbawionymi gustu. Akcja rozpoczyna się w centrum handlowym, podczas regularnych zakupów dziewcząt. Niestety przyjemność wyszukiwania nowych fatałaszków zostaje zakłócona przez zahipnotyzowanych ludzi, szwendających się po sklepach. Aby przywrócić właściwy porządek rzeczy, protagonistki muszą posłużyć się licznymi gadżetami i trikami szpiegowskimi oraz wykorzystać znajomość ostatnich trendów w świecie mody.

Gracz, wcielając się w Sam, Clover bądź Alex, musi rozwiązać cztery rozbudowane zadania. Poruszane w nich zagadnienia bezpośrednio wkraczają na teren matematyki oraz ćwiczą umiejętność czytania. Zabawa odbywa się na trzech poziomach trudności, dostosowanych do wieku i zdolności użytkownika. Ważnym aspektem gry jest fakt, iż uczy ona strategicznego i analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania na pojawiający się problem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Totally Spies! Zombie Jamboree!

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, Windows 98/ME/XP