Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Totally Spies! Swamp Monster Blues! (PC)

Odlotowe Agentki! Bagienny potwór PC

Totally Spies! Swamp Monster Blues!

Odlotowe Agentki! Bagienny potwór to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies!

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Totally Spies! Swamp Monster Blues! (PC)

wydawca: Mindscape

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10maja2004

15marca2007

pudełko PL

Odlotowe Agentki! Bagienny potwór to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies! (polski tytuł: Odlotowe Agentki!), emitowany od 2001 r.

Trzy na pozór zwyczajne nastolatki, przystępują do kolejnej misji ratowania świata. Tym razem Jerry Lewis wysyła swoje podwładne do Luizjany. Zadanie polega na rozwikłaniu zagadki tajemniczego zniknięcia przystojnego młodzieńca, pracującego dla rządu. Niestety na drodze protagonistek staje tytułowy bagienny potwór. Aby doprowadzić sprawę do końca, agentki muszą posłużyć się licznymi gadżetami i trikami szpiegowskimi.

Gracz, wcielając się w Sam, Clover bądź Alex, musi rozwiązać cztery rozbudowane zadania. Poruszane w nich zagadnienia bezpośrednio wkraczają na teren matematyki oraz ćwiczą umiejętność czytania. Zabawa odbywa się na trzech poziomach trudności, dostosowanych do wieku i zdolności użytkownika. Ważnym aspektem gry jest fakt, iż uczy ona strategicznego i analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania na pojawiający się problem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Odlotowe Agentki! Bagienny potwór

Wymagania wiekowe Totally Spies! Swamp Monster Blues!

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Odlotowe Agentki! Bagienny potwór

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, Windows 98/ME/XP