Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDS
Okładka Tony Hawk's Motion (NDS)
OkładkaTony Hawk's Motion (NDS)

Tony Hawk's Motion NDS

Tony Hawk’s Motion to kolejna gra firmowana nazwiskiem słynnego mistrza deskorolki. Skierowana jest do wszystkich miłośników sportów ekstremalnych.

Sportowe | deskorolka | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tony Hawk's Motion Premiera NDS

18listopada2008

producent: Creat Studios wydawca: Activision Blizzard

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Tony Hawk’s Motion to kolejna gra firmowana nazwiskiem słynnego mistrza deskorolki. Skierowana jest do wszystkich miłośników sportów ekstremalnych. Po raz pierwszy w historii serii, oprócz jazdy na deskorolce, gracze mogą spróbować swych umiejętności na snowboardzie.

Użytkownicy mają do wyboru 20 różnych konkurencji (m.in. Rail Hopper i Slalom). Dzięki specjalnej przystawce z akcelerometrem, wkładanej do slotu GBA, postać lepiej reaguje na ruchy grającego. Umożliwia to większą płynność ruchów. Po sportowych wyczynach można skorzystać z Hire Pixel Painter, mini-gry, która oferuje użytkownikom zabawę z kolorem. Gracze dostają barwniki, które mogą wykorzystać do zmieniania otaczającego ich krajobrazu. Zadanie to nie jest jednak proste ze względu na Ponuraków (The Drabs), którzy chcą, aby świat pozostał szary i nieciekawy.

Grafika jest interesująca, zwłaszcza dzięki zmieniającemu się krajobrazowi (konkurencje odbywają się w wielu miejscach: Tokyo, Dubaju i Alpach). Postacie poruszają się zwinnie i bardzo realistycznie. Muzyka stanowi idealne tło do ekstremalnych zmagań. Za ścieżkę dźwiękową odpowiedzialny jest znany DJ – J.Period.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Tony Hawk's Motion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.