Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka TitleBout Championship Boxing (PC)
OkładkaTitleBout Championship Boxing (PC)

TitleBout Championship Boxing PC

TitleBout Championship Boxing to rozbudowany manager zawodowego boksu. W grze możesz wziąć pod opiekę jednego z ponad 4 tysięcy dostępnych bokserów (w tym również Polaków, m.in.: Przemysława Saletę i Tomasza Adamka).

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TitleBout Championship Boxing Premiera PC

7października2005

producent: Alpha Omega Games wydawca: Fusion Software Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do TitleBout Championship Boxing

Championship Manager 4

Universal Boxing Manager

4D Sports Boxing

TitleBout Championship Boxing to rozbudowany manager zawodowego boksu. W grze możesz wziąć pod opiekę jednego z ponad 4 tysięcy dostępnych bokserów (w tym również Polaków, m.in.: Przemysława Saletę i Tomasza Adamka). Wśród zawodników można znaleźć zarówno historyczne postaci, jak i bokserów stawiających pierwsze kroki na zawodowym ringu (od Johna L. Sullivana do Vladimira Klitschko). Do gry zaimportowano oczywiście wszystkie kategorie wagowe zawodników, mistrzostwa oraz rozbudowany system opisujący każdego z bokserów. Umiejętności każdego z nich zostały podzielone na 36 kategorii, które wskazują jego zalety oraz wady, a także ułatwiają dostosowanie odpowiedniego treningu.

Jako trener, gracz musi zwracać baczną uwagę na wydarzenia rozgrywające się poza ringiem: pilnować wagi swoich podopiecznych, a także ich zachowania podczas konferencji prasowych, gdzie bardzo często dochodzi do rękoczynów. Niełatwą sztuką jest także nadzór nad bokserem podczas walki, z tzw. narożnika. To właśnie do naszych obowiązków należy motywowanie gracza do dalszej bijatyki, udzielanie porad i wymyślanie taktyk na kolejne rundy.

Gracz może dowolnie edytować zawodników, nic nie stoi też na przeszkodzie, aby doprowadzić do swojej wymarzonej walki. Wladimir Klitschko kontra Lennox Lewis, Sugar Ray Robinson vs. Marvin Hagler? Czemu nie. Gra umożliwia także sprawdzenie w boju historycznych bokserów. Co powiecie na starcie Ali vs. Frazier?

Gra pozwala na rozgrywkę w pojedynkę (Single Player) oraz w trybie dla dwóch graczy (Head to Head Modes).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 134 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI TitleBout Championship Boxing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

TitleBout Championship Boxing Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D
  • 100MB HDD