Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Tim Power Policeman (NDS)
OkładkaTim Power Policeman (NDS)

Tim Power Policeman NDS

Gra dla chłopców w wieku 5-10 lat. Wcielamy się w postać policjanta, zajmując się rozwiązywaniem niezbyt skomplikowanych zadań zręcznościowych i logicznych. Główną atrakcją jest możliwość uczestnictwa w pościgach samochodowych.

Zręcznościowe | policyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tim Power Policeman Premiera NDS

21listopada2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Tim Power Policeman to tytuł opracowany przez firmę Ubisoft i przeznaczony dla chłopców w wieku od 5 do 10 lat. Tym razem młody użytkownik staje przed możliwością wcielenia się w postać dzielnego stróża prawa. Jedyną platformą docelową dla Tim Power Policeman jest konsola Nintendo DS.

Główny tryb opisywanej gry ma do zaoferowania kilkanaście misji, zlecanych przez lokalnego szefa policji. Największą atrakcją Tim Power Policeman jest możliwość brania udziału w efektownych pościgach policyjnych, rozgrywanych na ulicach wielkich amerykańskich miast. Za każdym razem zadaniem gracza jest powstrzymanie niebezpiecznych piratów drogowych, zanim zdołają wyrządzić większe szkody.

Oprócz uczestniczenia w pościgach gracz przystępuje też do bardziej klasycznych śledztw, zajmując się wyszukiwaniem skradzionych dóbr czy analizowaniem miejsc zbrodni. W tym drugim przypadku zabawa polega między innymi na wynajdywaniu pozostawionych przez przestępców śladów stóp czy analizowaniu pozyskanych odcisków palców, pomagających w sprawnej identyfikacji złoczyńców.

Zabawa urozmaicana jest dzięki licznym zadaniom pobocznym, których założeniem jest możliwość pozyskiwania ciekawych akcesoriów oraz nowych części do radiowozu. Mowa tu między innymi o mocniejszym silniku czy lepszej policyjnej syrenie, używanej do alarmowania pojazdów cywilnych o konieczności przesunięcia się na sąsiedni pas ruchu.

Oprawa wizualna Tim Power Policeman jest stosunkowo uproszczona, choć warto zwrócić uwagę, że zmagania niejednokrotnie prowadzone są w trójwymiarowym otoczeniu. Gra wyróżnia się też za sprawą bardzo czytelnego interfejsu użytkownika.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tim Power Policeman

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.