Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCXBOXPS2
Okładka The Guy Game (PC)

The Guy Game

Gra quiz dedykowana wszystkim dorosłym mężczyznom.

Logiczne

Okładka The Guy Game (PC)

data premiery gry:

20sty2005

PC XBOX PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra quiz (tzw. trivia game) dedykowana wszystkim dorosłym mężczyznom. Jak każda produkcja tego typu, The Guy Game, bo tak nazywa się to „dzieło”, oferuje nam setki różnych pytań, na które musimy odpowiadać, a elementem odróżniającym ten tytuł od innych gier-quizów są liczne clipy filmowe z udziałem dziewcząt, nakręcone w lecie na wyspie South Padre w Teksasie.

W rozgrywce może brać udział do czterech graczy. W pierwszej rundzie gry, podobnie jak cztery kobiety znajdujące się na ekranie, odpowiadają oni na zadawane pytania. Jeżeli dziewczyna nie odpowie na pytanie, wówczas musi pokazać swój krągły i ponętny biust. Przy czym, to czy zobaczymy go zależne jest wskaźnika o nazwie „flash-o-meter”, który odzwierciedla poziom „golizny” w grze. Gracz odpowiadając prawidłowo na pytania otrzymuje bonus, który stopniowo powiększa poziom wskaźnika. Na początku, przy niskim jego stanie kobiece biusty będą zakryte przez logo gry. Gdy jego poziom wzrośnie logo zmieni się w mozaikę rozmazującą biust, a gdy osiągnie stan maksymalny wówczas zobaczymy nieocenzurowane clipy.

W kolejnej rundzie grający nie odpowiadają już wraz z kobietami na zadawane pytania. Teraz zgadują, czy poszczególne zawodniczki znają odpowiedzi na zadawane im pytania. Z kolei w finałowej rundzie, nasze bohaterki biorą udział w różnych szalonych zawodach, typu hula hoop. Każdy z graczy określa, która jego zdaniem dziewczyna wygra i na podstawie wyników tych zmagań wyłoniony zostaje zwycięzca. Ponadto w grze znajdziemy kilka mini-gier (m.in. Asshole), dodatkowo urozmaicających rozgrywkę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 DVD9

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Guy Game

18+

Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game
Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game

wiadomość8 lipca 2005

Pod koniec ubiegłego roku, pisaliśmy o tym, iż nastoletnia dziewczyna będąca jedną z „rozebranych” bohaterek gry „tylko dla dorosłych” The Guy Game, oskarżyła zespół Top Heavy Studios, tj. twórców tego „wiekopomnego dzieła” o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku. Był to początek problemów tego tytułu z prawem, który skończył się teraz wycofaniem go ze sprzedaży. Ale jak pokazują to producenci – TO JESZCZE NIE KONIEC!!!

Nastolatka pozywa firmy komputerowe za wykorzystanie ... jej wizerunku

wiadomość22 grudnia 2004

Kojarzycie grę The Guy Game? Dzieło to skierowane jest do wszystkich prawdziwych mężczyzn, w którym po odpowiedzi na różnorodne pytania możemy podziwiać ciała dziewcząt, prężących swe wdzięki na wyspie South Padre podczas wiosennej przerwy w zajęciach szkolnych. I właśnie jedna z tych dziewcząt stwierdziła, iż jej wizerunek został umieszczony w grze bez zezwolenia.

Gra tylko dla facetów - The Guy Game - znamy datę wydania

wiadomość22 lipca 2004

W styczniu tego roku firmy TopHeavy Studios oraz Gathering poinformowały o pracach nad grą "tylko dla facetów" - The Guy Game. Gra pozwoli nam na rozkoszowanie się widokiem ciał pięknych dziewcząt przy odrobinie wysiłku umysłowego i ... szczęścia. Dzisiaj wiemy na pewno (czyli na 99%), iż gra ukaże się w sierpniu tego roku a jej docelowymi platformami będą Xbox i PS2. Niestety, najwidoczniej zrezygnowano z pierwotnych planów wydania The Guy Game również na PC.

PC
XBOX
PS2