Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4
Okładka The Dark Sorcerer (PS4)
OkładkaThe Dark Sorcerer (PS4)

The Dark Sorcerer PS4

The Dark Sorcerer jest projektem studia Quantic Dream, znanego z wyprodukowania takich gier jak Fahrenheit i Heavy Rain. Prezentuje on możliwości graficzne konsoli Sony PlayStation 4.

Przygodowe | fantasy | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Dark Sorcerer Premiera PS4

11czerwca2013

producent: Quantic Dream wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Dark Sorcerer jest demem technologicznym autorstwa Quantic Dream, dewelopera znanego z takich produkcji jak Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Projekt, który był renderowany w czasie rzeczywistym na PlayStation 4, został utrzymany w dużej mierze w klimatach mrocznego fantasy, ale w wielu momentach jest przeplatany scenami w studiu oraz wstawkami humorystycznymi. Za reżyserię odpowiada David Cage, szef studia Quantic Dream.

Projekt zaprezentowano na przykładzie kilku postaci: sędziwego czarnoksiężnika z ambicjami, zabawnego i sprytnego goblina oraz poczciwego demona z piekła rodem. The Dark Sorcerer jest pokazem technologicznych możliwości konsoli nowej generacji Sony i punktem wyjścia do tego, jaką grafikę można osiągnąć na urządzeniu japońskiego koncernu. Szczególną uwagę zwracają efekty graficzne, animacje (realistyczna mowa ciała: gestykulacje i mimika), a także pieczołowicie odwzorowane modele postaci. Oprawa wizualna została dopracowana do najmniejszych detali.

Prototyp został pierwotnie zaprezentowany na konferencji Sony na targach E3 2013.

Ostatnia modyfikacja 13 czerwca 2013

Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Dark Sorcerer: Odpowiednia dla każdego wieku.