Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Teletubbies: Favourite Games (PC)

Teletubbies: Ulubione zabawy PC

Teletubbies: Favourite Games

Teletubbies: Ulubione zabawy to gra edukacyjna, dzięki której dzieci mogą bawić się i uczyć wspólnie z czterema sympatycznymi bohaterami, znanymi z telewizyjnego serialu produkcji BBC, czyli tytułowymi Teletubisiami.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Teletubbies: Favourite Games (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6września2002

25sierpnia2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Teletubbies: Ulubione zabawy to gra edukacyjna, dzięki której dzieci mogą bawić się i uczyć wspólnie z czterema sympatycznymi bohaterami, znanymi z telewizyjnego serialu produkcji BBC, czyli tytułowymi Teletubisiami. Omawiany tytuł oferuje pięć fascynujących przygód. W pierwszym zadaniu młodzi gracze muszą pomóc jednemu z Teletubisiów w znalezieniu pozostałej trójki ukrywającej się za kolorowymi zasłonami. Następnie dzieci wspólnie z pluszowymi stworkami przygotują Tubisiowy krem. Podczas turlania się z górki, maluchy będą musiały dopilnować, aby Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa oraz Po toczyli się w dobrym kierunku, a przy okazji zatrzymywali się na obserwację kwiatów, królików oraz innych atrakcji napotkanych na drodze. W jednej z zabaw dzieci mogą wybrać ruchy Teletubisiów, które podobają im się najbardziej (np. łapanie za stopę czy dotykanie brzuszka), a następnie stworzyć swoją własną kombinację ruchów tytułowych bohaterów. Ponadto gra zawiera sekwencje filmowe (wyświetlane na Teletubisiowych brzuszkach), które pokazują inne dzieci w trakcie zabaw, dzięki czemu młodzi użytkownicy komputerów mogą je naśladować i uczestniczyć we wspólnej zabawie z rówieśnikami.

Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 4 lat i rozwija ich spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia, uczy kolorów i dopasowywania kształtów, zachęcą do tańczenia oraz wykorzystywania wyobraźni w zabawie. Ponadto poszerza zasób słownictwa maluchów – dzięki omawianej produkcji dzieci poznają ponad jedenaście tysięcy słów, z czego trzy tysiące w wersji audio. Całość została tak skonstruowana, aby zachęcić dziecko do poznawania nowych rzeczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,99 PLN

Wymagania wiekowe Teletubbies: Favourite Games

odpowiednia dla każdego wieku