Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Team Kirby Clash Deluxe (3DS)
OkładkaTeam Kirby Clash Deluxe (3DS)

Team Kirby Clash Deluxe 3DS

Multiplayerowa gra akcji, opracowana przez firmę Nintendo i dystrybuowana w modelu free-to-play. Jak sugeruje tytuł, gracze wcielają się Kirbych i biorą udział w drużynowych starciach z bossami zagrażającymi Dream Kingdom.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | 2.5D | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Team Kirby Clash Deluxe Premiera 3DS

12kwietnia2017

Nintendo eShop

12kwietnia2017

producent: Nintendo wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Team Kirby Clash Deluxe to gra na platformę 3DS stworzona przez firmę Nintendo. Jej uproszczona wersja pojawiła się w 2016 roku w Kirby: Planet Robobot, jako minigierka zatytułowana Team Kirby Clash. Ulepszona edycja rozprowadzana jest za darmo, choć występują w niej mikropłatności, umożliwiające m.in. odnawianie energie niezbędnej do podejmowania kolejnych walk.

Mechanika

Team Kirby Clash Deluxe to zręcznościowa gra akcji przeznaczona głównie do zabawy w multiplayerze dla maksymalnie czterech osób. Gracze wcielają się w Kirbych, starając się wspólnymi siłami likwidować kolejnych bossów zagrażających Dream Kingdom. Deweloperzy udostępnili cztery rodzaje stworków (Sword Hero, Hammer Lord, Beam Mage i Doctor Healmore), różniących się umiejętnościami – jeden np. dysponuje dużą siłą, drugi potrafi leczyć, a trzeci używać magii. Wymusza to na graczach współpracę, gdyż przeciwnicy są potężni i wytrzymali. Postępy w grze nagradzane są doświadczeniem wpływającym na statystyki postaci. Dodatkowo używając posiadanych materiałów możemy wytwarzać nowe wyposażenie.

Inne

Team Kirby Clash Deluxe to gra free-to-play. Kolejne starcia wymagają posiadania odpowiedniej liczby punktów Vigor. Jeżeli ich nie mamy, musimy poczekać na ich samoczynne uzupełnienie, albo wydać Gem Apples – wirtualną walutę, kupowaną za prawdziwe pieniądze. Mikropłatności przydają się także podczas wykupywania dodatkowego czasu na walkę z bossem oraz na kontynuowanie starcia, w przypadku przegranej. Gem Apples da się zdobywać podczas zabawy, wykonując misje typu Heroic oraz odwiedzając drzewo Bandana Waddle Dee's.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Team Kirby Clash Deluxe: Odpowiednia dla każdego wieku.