Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDPCiOSXONEPS4
Okładka TauCeti Unknown Origin (AND)
OkładkaTauCeti Unknown Origin (AND)

TauCeti Unknown Origin

Pierwszoosobowa strzelanka przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One, PC-ty oraz urządzenia mobilne. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio BadFly Interactive, które zasłynęło serią Dead Effect.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | elementy RPG | survival | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TauCeti Unknown Origin Premiera

data nieogłoszona

PC PS4 XONE iOS AND

Gry podobne do TauCeti Unknown Origin

Dead Effect

Mass Effect Infiltrator

Dead Space (2011)

TauCeti Unknown Origin to pierwszoosobowa strzelanka od studia BadFly Interactive, które znane jest z serii Dead Effect. Produkcja ukazała się na kilku platformach sprzętowych, w tym na AND, PS4 itd..

Fabuła

W TauCeti Unknown Origin wcielamy się w człowieka ocalałego z katastrofy statku ESS Meridian, znanego z drugiej części Dead Effect. Maszyna przestała działać w wyniku usterki technicznej, a naszemu podopiecznemu udało się z niej wydostać dzięki kapsule ratunkowej. Nie za bardzo ma się jednak z czego cieszyć, gdyż wylądował on na dzikiej i niezbadanej planecie Tau Ceti F, gdzie musi teraz walczyć o przetrwanie.

Mechanika

Akcja rozgrywa się w otwartym świecie zamieszkiwanym przez rozmaite stworzenia. Niektóre mają bardziej humanoidalne kształty, inne przypominają przerośnięte pająki, a kolejne dinozaury, ale większość z nich łączy jedno – są bardzo niebezpieczne. Na szczęście twórcy oddali do naszej dyspozycji szereg narzędzi i umiejętności ułatwiających walkę o życie.

Przede wszystkim możemy korzystać ze specjalnego pojazdu unoszącego się nieco nad ziemią. Dzięki niemu szybciej przemieszczamy się z jednego miejsca w drugie i sprawniej omijamy niektóre zagrożenia. Jednak bez broni i tak nie przetrwalibyśmy zbyt długo, więc bohater korzysta z futurystycznego uzbrojenia w postaci rozmaitych karabinów i pistoletów. Oprócz tego należy też pamiętać o craftingu. Dodatkowo deweloperzy umożliwi budowanie baz, w których można poczuć się naprawdę bezpiecznym.

TauCeti Unknown Origin to jednak nie tylko strzelanie, eksploracja i survival, ale także elementy znane z gatunku RPG. W trakcie przygody zdobywamy punkty doświadczenia, które wykorzystujemy do rozwijania naszych zdolności. Ponadto wchodzimy w posiadanie nowego, lepszego wyposażenia, a wszystko to uzupełnia możliwość ulepszania już posiadanych broni.

Tryby gry

W TauCeti Unknown Origin położono duży nacisk na zabawę w multiplayerze. Produkcja w wersji na platformę AND, PS4 itd. pozwala na granie m.in. w trybie współpracy, w którym walczymy o życie wraz z siedmioma innymi osobami. Oprócz tego możemy brać udział w raidach oraz rozgrywkach PvE i PvP.

Kwestie techniczne

TauCeti Unknown Origin to trójwymiarowa produkcja działająca na silniku Unreal Engine 4. Grać można na padzie lub myszce i klawiaturze, oglądając akcję na ekranie tradycyjnego monitora. Produkcja wspiera też technologię rzeczywistości wirtualnej, więc posiadacze odpowiednich urządzeń mogą wykorzystać swoje gogle.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe TauCeti Unknown Origin: 18+

PC
PS4
XONE
iOS
AND