Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Taichi Panda: Heroes (iOS)
OkładkaTaichi Panda: Heroes (iOS)

Taichi Panda: Heroes

Zręcznościowa gra RPG z rozbudowanym modułem wieloosobowym, której akcja ma miejsce przed pierwszą częścią serii Taichi Panda. Podczas zabawy kierujemy rozmaitymi wojownikami, walcząc z istotami zagrażającymi królestwu.

RPG | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | widok izometryczny | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Taichi Panda: Heroes Premiera

12kwi2016

AND

13kwi2016

iOS

Gry podobne do Taichi Panda: Heroes

Dungeon Hunter 5

Bastion

KingsRoad

Taichi Panda: Heroes to jedna z odsłon popularnej serii gier RPG Taichi Panda, będąca jednocześnie prequelem pierwszej części. Tytuł wyprodukowany przez ekipę Snail Games można pobrać za darmo. Rozgrywka również nie wymaga płatności, aczkolwiek jest ograniczana przez rozmaite mechanizmy free-to-play – wydając podczas zabawy pieniądze można szybciej robić postępy.

Fabuła

Gra opowiada o przygodach dzielnych wojowników, którzy muszą uratować zagrożone królestwo. Zrobić to mogą tylko w jeden sposób – poprzez walkę z rozmaitymi potworami, mutantami i magicznymi stworzeniami. Historia została podzielona na szereg rozdziałów zawierających kilka leveli. Na każdym musimy zdobyć przynajmniej jedną gwiazdkę, by odblokować kolejny układ.

Mechanika

Podobnie jak inne odsłony cyklu, tak i Taichi Panda: Heroes na platformę AND i iOS jest zręcznościową grą RPG z elementami MMO. Głównym elementem produkcji jest odbywająca się w czasie rzeczywistym walka. Wykorzystujemy podczas niej rozmaite zdolności bohaterów, symbolizowane odpowiednimi wirtualnymi przyciskami na ekranie. Do tego musimy pamiętać o stosowaniu uników i poruszaniu się. Bardzo ważne jest także odpowiednie dobranie członków drużyny. W produkcji dostępnych jest bowiem wielu bohaterów o różnych umiejętnościach. Podczas walki możemy się jednak przełączać tylko pomiędzy kilkoma herosami. Poza tym równie ważne jest wyposażenie (bronie, hełmy, buty, runy itd.) naszych podopiecznych, wpływające na ich statystyki.

Tryby gry

W Taichi Panda: Heroes można bawić się samemu lub w ramach trybów multiplayer. Deweloperzy przygotowali np. raidy wykonywane wraz z innymi graczami. Można też zakładać gildie lub dołączać do już istniejących, a nawet brać udział w dwunastoosobowym trybie PvP.

Kwestie techniczne

Cechą wyróżniającą serię Taichi Panda od konkurencji jest nie tylko ciekawy klimat, ale także oprawa graficzna. Taichi Panda: Heroes w wersji na platformę AND i iOS wygląda bardzo dobrze. Postacie są świetnie animowane, walki płynne i widowiskowe, a całości dopełnia zróżnicowane środowisko.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Taichi Panda: Heroes: 12+

iOS
AND