Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Superbike Racing (PC)
OkładkaSuperbike Racing (PC)

Superbike Racing PC

Superbike Racing to symulacja wyścigów motocyklowych wyprodukowana przez ekipę deweloperską firmy IncaGold.

Wyścigi | motocyklowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Superbike Racing Premiera PC

14lutego2004

pudełko PL

14lutego2004

producent: IncaGold wydawca: IncaGold wydawca PL: OniGames

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Superbike Racing jest dziełem specjalizującej się w niskobudżetowych produkcjach brytyjskiej firmy IncaGold. Założeniem deweloperów było stworzenie gry łączącej cechy symulacji jazdy wyczynowym motocyklem oraz zręcznościowych wyścigów.

Gracz wciela się w rolę zawodnika i bierze udział w emocjonujących wyścigach motocyklowych, rywalizując z komputerową sztuczną inteligencją lub żywym przeciwnikiem. Twórcy przygotowali 9 zróżnicowanych torów (w tym również uliczne) oraz kilka modeli maszyn, jakimi można się ścigać.

Gra oferuje trzy tryby zabawy. Praktyka (practice) umożliwia doskonalenie posiadanych umiejętności prowadzenia motocykla. Pojedynczy wyścig (single race) pozwala zmierzyć się z rywalami na wybranym torze. W trybie mistrzostw (championship) możliwe jest wzięcie udziału w pełnym cyklu zawodów i sięgnięcie po wymarzony puchar dla najlepszego motocyklisty.

Model jazdy zastosowany w Superbike Racing odznacza się wieloma uproszczeniami. Realizmu zabawie nadaje jednak możliwość konfiguracji niektórych elementów motocykla (np. rodzaj skrzyni biegów, opony), a także zmieniające się warunki atmosferyczne, które mają wpływ na zachowanie się maszyny na torze (przyczepność, droga hamowania itp.).

Trójwymiarowa oprawa graficzna gry mocno odstaje na tle konkurencyjnych produkcji. Co prawda twórcy gry postarali się o takie rozwiązania jak możliwość wyboru spośród kilku ustawień kamery, jednak jakość wykonania modeli motocykli oraz szczegółowość otoczenia torów pozostawiają wiele do życzenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 1,2 / 10 na podstawie 247 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Superbike Racing: Odpowiednia dla każdego wieku.

Superbike Racing Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB RAM
  • Windows 98/XP