Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch
Okładka Super Kirby Clash (Switch)
OkładkaSuper Kirby Clash (Switch)

Super Kirby Clash Switch

Gra akcji z elementami RPG, opracowana z myślą o kooperacyjnej zabawie. W Super Kirby Clash maksymalnie czwórka graczy stawia czoła potężnym bossom, w miarę postępów zdobywając surowce potrzebne do wytwarzania i ulepszania wyposażenia oraz awansując na kolejne poziomy.

Akcji | elementy RPG | na 2 osoby | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Kirby Clash Premiera Switch

4września2019

Nintendo eShop

5września2019

producent: HAL Laboratory wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Super Kirby Clash

Speed Brawl

Mechstermination Force

Guns, Gore & Cannoli 2

Super Kirby Clash to gra akcji z elementami RPG, będąca opracowanym z myślą o multiplayerowej zabawie spin-offem cyklu Kirby. Za stworzeniem tego tytułu stoi studio HAL Laboratory, a jego wydaniem zajęła się sprawująca pieczę nad marką firma Nintendo.

Mechanika

W Super Kirby Clash trafiamy do kolorowego świata znanego z pozostałych gier spod szyldu Kirby. Twórcy oddają nam do dyspozycji czterech bohaterów, z których każdy reprezentuje odmienną profesję. Podczas gdy Sword Hero walczy przy użyciu miecza, a Hammer Lord eliminuje wrogów, korzystając z młota, Beam Mage robi doskonały użytek z magii ofensywnej; poza tym na sprawdzenie czeka Doctor Healer, który specjalizuje się w leczeniu pozostałych członków drużyny.

Na pokonanie czeka tu ponad setka różnorodnych bossów. W trakcie dynamicznych starć należy wykazać się zręcznością i refleksem, by skutecznie unikać ciosów wroga i wyprowadzać błyskawiczne kontry. Nie bez znaczenia pozostaje również konieczność współpracy z pozostałymi herosami kontrolowanymi przez innych graczy. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że na realizację zadań mamy ograniczony czas.

Po przyjęciu zlecenia na danego adwersarza (czego dokonujemy w miasteczku pełniącym rolę HUB-a) możemy ulepszyć posiadane wyposażenie (jak broń czy elementy pancerza) bądź wytworzyć zupełnie nowe, a także zaopatrzyć się w przydatne przedmioty; wszystko to w oparciu o surowce pozyskane w toku zabawy. Ponadto w miarę postępów awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu z czasem możemy stawiać czoła coraz większym wyzwaniom.

Tryby gry

W Super Kirby Clash można grać w towarzystwie maksymalnie trzech osób, w ramach trybu współpracy. Produkcja pozwala na zabawę przez Internet i w sieci lokalnej (w trybie Party Quest) lub przy jednej konsoli (w ramach modułu Story Quest).

Kwestie techniczne

Super Kirby Clash posiada barwną grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce znanej z innych gier z serii Kirby.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Super Kirby Clash: Odpowiednia dla każdego wieku.